Lubiłam nosić dres i sportowe buty. Było mi tak wygodnie a to było dla mnie najważniejsze. Włosów nie układałam nigdy, bo mi się nie chciało i często nosiłam czapkę z daszkiem. Nawet jak miałam obronę, to byłam ubrana na sportowo. Po szkole przyszedł jednak czasu na szukanie pracy. 

Dobra praca dzięki całkowitej zmianie wizerunku

całkowita zmiana wizerunku w WarszawieMiałam świadomość, że styl, który miałam zdecydowanie nie nadawał się do tego, żeby pokazać się w jakiejś firmie na rozmowie o pracę. Nikt mnie nie zatrudni przecież. Poszłam na dwie rozmowy, ale nic z tego nie wyszło. Musiałam zmienić całkowicie swój wizerunek jak chciałam odnieść sukces, bo w przeciwnym razie nie znajdę dobrej pracy. Dowiedziałam się, że możliwa była całkowita zmiana wizerunku w Warszawie i tam postanowiłam pojechać. Zmianę wizerunku przeprowadzał stylista, który znany był nawet za granicą. Wiedziałam, że z pomocą takiego specjalisty uda mi się wszystko osiągnąć. Wyjechałam do Warszawy i oddałam się w ręce profesjonalisty. W ramach zmiany nie chodziło tylko o stylowe ubrania. Zrobiono mi nową fryzurę, w której pięknie wyglądałam. Wykonano mi również makijaż i od razu nauczyłam się jak go samodzielnie wykonywać. Kiedy po zakończeniu stylizacji spojrzałam na siebie w lustrze, to prawie nie poznałam siebie w odbiciu. Wyglądałam jak kobieta sukcesu. Nowa fryzura, piękne i modne ubranie, szpilki… To wszystko sprawiało, że nabrałam więcej pewności siebie. Przy okazji zrobiłam zakupy w galerii i miałam dużo stylowych ubrań.

Zmiana wizerunku miała ogromny wpływ na moje życie, gdyż znalazłam świetną pracę. Zarabiałam dużo i odnosiłam sukcesy. Wiedziałam, że czeka mnie świetlana przyszłość. Wyglądałam pięknie i ubierałam się dobrze na co dzień. Dresy ubierałam tylko na spacer do parku.

Kudowa nie tylko na narty<< >>Jak przygotować się do sprawy rozwodowej?

O Autorze : Daniel Gwardia