Od pewnego czasu chodził mi po głowie remont w kuchni. Szafki stały się już wysłużone i trzeba by było wymienić je na nowe. Sam wystrój również przestał mi się podobać potrzebowałem jakiegoś odświeżenia. Dlatego zapadła ostateczna decyzja o remoncie. Wystarczyło tylko pojechać do sklepu remontowo – budowlanego i kupić wszystkie potrzebne rzeczy.

Oryginalny zlew granitowy 

czarny granitowy zlewPodejmując decyzję o wykonaniu remontu byłem pewny jednego. Wszystkie powierzchnie robocze będą musiały być wykonane z wytrzymałych i odpornych na różne czynniki materiałów. Dlatego pierwszą decyzją był wybór blatów drewnianych, które mają bardzo nowoczesny wygląd. Dość długo zastanawiałem się nad wyborem zlewu. Chciałem, żeby się jakoś odznaczał. Po przeanalizowaniu wszystkich za i przeciw postanowiłem kupić czarny granitowy zlew, który idealnie pasował do wcześniej wybranych blatów kuchennych. Wybór padł na granit ponieważ ponieważ ten materiał jest bardzo odporny na uszkodzenia, oraz różnego rodzaju przebarwienia. Dodatkowo zlew taki bardzo łatwo utrzymać w czystości. Ma lekko chropowatą powierzchnię co również nadaje mu dość oryginalnego charakteru. Jego kolor jest jednolity charakterystyczny dla różnego rodzaju kamieni dzięki czemu mocno do nich nawiązuje. W przeciwieństwie do standardowych zlewów stalowych nie posiada żadnych ostrych krawędzi. Poza tym taki czarny zlew wykonany z granitu jest designerski a to była dla mnie bardzo ważne, ponieważ chciałem aby wystrój był bardzo oryginalny. 

Reasumując jeśli zdecydujemy się na remont musimy być zdecydowani jak kuchnia powinna wyglądać. Osobiście radzę decydować się na produkty sprawdzonych producentów na rynku. Kupując produkty takich marek będziemy mieli pewność oraz gwarancję udanego zakupu. Jeśli mamy jakieś wątpliwości warto skonsultować się ze sprzedawcą. 

Bezpieczne przyczepki dla dziecka<< >>Komplety zmysłowej bielizny

O Autorze : Zdzisław Paksiński