W końcu nadszedł czas, aby zrobić generalny remont w mieszkaniu. Długo się z mężem zabieraliśmy do tego i bardzo długo odkładaliśmy, ale w końcu się zmobilizowaliśmy i wzięliśmy się za to. Co prawda kosztowało nas to dużo i nie mam na myśli pieniędzy, a raczej naszych nerwów, ale na szczęście mamy to za sobą. 

Lampy nad stołem

duże nowoczesne lampy nad stółZnaleźliśmy bardzo fajną ekipę remontową. Miała bardzo dobre opinie i dużo naszych znajomych nam ją polecało. Faktycznie ekipa była super. Z kuchnią, pokojami i łazienką uwinęli się bardzo szybko. Na koniec został salon. Specjalnie zostawiliśmy go na koniec, bo szczerze mówiąc nawet nie do końca wiedzieliśmy, jak chcemy go urządzić. W czasie remontu innych pomieszczeń, ciągle szukaliśmy inspiracji na ten jeden pokój. W końcu coś znaleźliśmy. Stonowane barwy i jakieś mocniejsze dodatki. Wszystko w dobrym stylu. Jednak podstawą dla nas był stół. Duży, stabilny stół, przy którym może usiąść cała rodzina. Wspólne posiłki są dla nas bardzo ważne, więc był to dla nas priorytet. O dziwo bardzo szybko udało nam się znaleźć coś ciekawego. Piękny stół, który idealnie pasował i do nas i do naszego nowego salonu. Zauważyliśmy obok duże nowoczesne lampy nad stół. Zakochałam się w nich od razu. Były tak pięknie zrobione, że nie można było się nim oprzeć. Dodatkowo pomyślałam, że da to fajny efekt, jak stół będzie mocno i dobrze oświetlony. I naprawdę się nie pomyliłam. Jak już wszystko było zamontowane, to byliśmy z mężem zachwyceni. Salon nabrał zupełnie innego stylu dzięki temu. Bardzo nowoczesny i modny. 

Bardzo się cieszę, że zdecydowaliśmy się z mężem na ten remont i na wybór tych lamp. Niby to tylko dodatek, a dla mnie to chyba ulubiony motyw teraz w mieszkaniu. Znajomym i rodzinie też bardzo przypadło to do gustu i już też sami zaczynają myśleć, jak to zrobić u siebie. 

Karpacz - gdzie znaleźć nocleg?<< >>Buty, kask i betoniarka

O Autorze : Edward Mońka