Przed rozpoczęciem sezonu letniego zamierzałam jeszcze odpowiednio przygotować swój pensjonat dla gości. Już w zeszłym roku wyremontowałam wszystkie pomieszczenia, ale jeszcze musiałam zainwestować w solidne i nowoczesne oświetlenie do pokojów gościnnych.

Zawieszenie nowoczesnych lamp w pokojach gościnnych

Lampy nowoczesneOświetlenie, które obecnie znajdowało się w pokojach nie pasowało do ogólnego wystroju. Zresztą lampy były już stare i niemodne a przecież pokoje miałam na nowo umeblowane. Lampy nowoczesne były najlepszym rozwiązaniem i dlatego pojechałam do sklepu, by je zakupić. Wybrałam wiszące lampy do każdego pokoju. Nocne lampki zakupiłam jakiś czas temu i nie było konieczności ponownej inwestycji. Lampy kupiłam od ręki, bo trafiłam na świetną ofertę i w niższej cenie nabyłam potrzebne mi oświetlenie. Pracownicy mieli wolne, dlatego o pomoc poprosiłam swoje męża. Zdjął stare lampy i od razu zawiesił te nowoczesne. Każdy pokój od razu prezentował się o wiele lepiej. Do lamp wybrałam energooszczędne żarówki, które dawały jasne światło. Oświetlenie wykorzystywane było tylko wieczorami jak już było ciemno na dworze. Byłam gotowa na przyjęcie gości, którzy już powoli zaczynali rezerwować pokoje w moim pensjonacie. Nowoczesne lampy pasowały doskonale i nie mogłam się nadziwić, jak w pokojach zrobiło się ładnie. Mój mąż sam zawiesił wszystkie lampy i byłam mu wdzięczna za tak ogromną pomoc. Byłam gotowa na przyjęcie gości i już nie mogłam się ich doczekać.

Zmiany w pensjonacie znacznie zwiększyły zainteresowanie ze strony klientów i coraz chętniej rezerwowali u mnie pokoje. Inni właściciele pensjonatów dziwili się skąd tak ogromne zainteresowanie. Wystarczyło tylko wyremontować pokoje i to był klucz do sukcesu. Cenę zostawiłam bez zmian.

Odpowiednie brody do pielęgnacji brody<< >>Street workout czyli wykonywanie ćwiczeń na zewnątrz

O Autorze : Szymon Krzyżewski