Przyjęło się, że to kobieca bielizna ma być odpowiednio dobrana, seksowna i przykuwająca uwagę. Męska bielizna kojarzy się raczej z wygodą i schludnością, ale nie oczekuje się od niej żadnej ekstrawagancji. Jednak coraz częściej spotykamy się z asortymentem w sklepach, który odbiega od klasycznych męskich bokserek. Dla jakich panów przeznaczona jest taki rodzaj bielizny? 

Seksowna bielizna męska 

męskie stringiŻeby zmienić stereotyp dotyczący bielizny męskiej, przede wszystkim należy zrozumieć, że bielizna męska również może być seksowna. Nie ma wielkiego wyboru – z bielizny mężczyznom towarzyszą najczęściej majtki i skarpetki, przy czym pociągający charakter mogą, a przynajmniej powinny, mieć te pierwsze. Męskie stringi to wciąż powód do krępacji i niezrozumienia, w przeciwieństwie do stringów damskich, które goszczą w niemal każdej, kobiecej garderobie. Stringi dla mężczyzn mają dokładnie taką samą funkcję – mają przykuwać uwagę, być seksowne i podkreślać walory urody. Z pewnością ten typ bielizny wskazuje na charakter mężczyzny – decydują się na niego panowie odważni, pewni siebie, którzy nie poddają się stereotypom i wytartym ścieżkom. Ten typ bielizny powinien być dobrze dobrany przez mężczyznę, a najlepiej uprzednio przymierzony, gdyż cała wygoda użytkowania związana jest z dobrze dopasowaną przednią częścią majtek. Ponadto rynek naprawdę jest bogaty w asortyment i każdy mężczyzna może znaleźć swój wybrany typ, model i kolor. 

Seksowna bielizna z reguły kojarzy się z kobietami, ale również mężczyźni mają prawo podkreślić swoje walory i chcieć czuć się pociągająco. Bielizna erotyczna dla mężczyzn idealnie sprawdza się u panów, którzy nie boją się nowości i zmian nie tylko w życiu intymnym, bowiem odwaga ta jest ich cechą na co dzień. 

Dlaczego warto zainwestować w makijaż permanentny?<< >>Program do serwisu i jego podstawowe funkcje

O Autorze : Szymon Krzyżewski