Bezpieczeństwo naszych dzieci jest rzeczą pierwszorzędną. Dzisiejsza technologia pozwala nam na podniesienie bezpieczeństwa na różne sposoby. Jedną z najczęściej stosowanych metod są różnego naklejki odblaskowe naklejane np na plecaki. Naklejki te przybierają najróżniejsze formy i kształty. 

Odblask sposobem na bezpieczeństwo

naklejki odblaskowe 3dZadaniem naklejek odblaskowych jest odbijać światło bezpośrednio skierowanych w ich stronę. Na takiej samej zasadzie działają wszystkie znaki drogowe. Ich zadaniem jest szybsze zwrócenie uwagi kierowcy podczas jazdy w nocy lub przy słabej widoczności. Naklejki odblaskowe 3d wykonywane są ze specjalnej foli która w swoim składzie posiada aluminium lub drobno pokruszone szkło. Bardzo często się zdarza, że rodzice nie są w stanie przewidzieć sytuacji w jakiej znajdzie się dziecko dlatego dobrze jest być przygotowanym na każdą nawet ta ekstremalną sytuację u nakleić takie naklejki choćby na tornister dziecka. Naklejki odblaskowe są odporne na wszelkie warunki atmosferyczne zaczynając od deszczu a na niskich temperaturach kończąc. W żadnym z tych wypadków nie tracą swoich właściwości odblaskowych. Naklejki posiadają bardzo oryginalne kształty oraz grafiki z pewnością każde dziecko znajdzie wzór idealny dla siebie. Takie naklejki według danych zebranych prze policję w Polsce mocno zmniejszają ryzyko wypadku. Dziecko posiadające taką naklejkę jest widoczne już kilkadziesiąt metrów szybciej. Zaleca się również naklejanie ich na rowery dzieci, które dojeżdżają do szkół z mniejszych miejscowości w okresie jesienno – zimowym bardzo szybko robi się ciemno naklejka na rowerze sprawia, że pojazd jest widoczny dla kierowców samochodów.

Podsumowując jeśli chcemy podnieść bezpieczeństwo naszego dziecka powinniśmy zainwestować w takie naklejki i wyposażyć w nie nasze dzieci. Takim małym gadżetem znacząco podniesiemy jego bezpieczeństwo podczas przechodzenia przez ulicę w trakcie powrotu do domu lub innych zajęć dodatkowych. 

 

Która opona jest najlepsza?<< >>Co warto wiedzieć kupując rozkładaną kanapę?

O Autorze : Szymon Krzyżewski