Dopiero od niedawna  jak mam własne a nie wynajmowane mieszkanie wiem, że mogę zrobić w nim wszystko co mi się podoba. Nie chodzi tylko o umeblowanie, ale o ściany czy podłogi. Mam w salonie na przykład płytki a nie panele przy kominku.

W internecie było dużo różnych naklejek na ścianę

naklejki na ścianę drzewoU znajomego widziałem takie fajne naklejki na ścianę drzewo i wiedziałem, że to jest idealne dla mnie. To było jeszcze w czasach jak wynajmowałem mieszkanie, ale wtedy nie mogłem się na to zdecydować. Zwłaszcza, że właściciel świeżo co odmalował wszystkie ściany. Zajrzałem do internetu, gdzie na pewno będą interesujące mnie naklejki na ścianę drzewo i tam coś ciekawego dla siebie wybiorę. Naklejka ma być w sypialni tuż przy łóżku. Chcę, ażeby była dość sporych rozmiarów, ponieważ będzie bardzo widoczna. Od razu zasiadłem przed komputerem jak tylko skończyłem urządzać sypialnię. Tak jak zakładałem,  w internecie były na prawdę liczne naklejki na ścianę drzewo i miałem problem, ażeby zdecydować się na coś konkretnego, ponieważ wszystko bardzo mi się podobało. Wybrałem ostatecznie wzór drzewa, który wydawało mi się, że najlepiej będzie pasował do mojej sypialni. Zamówiłem jeszcze naklejki do kuchni z motylkami. Mojej dziewczynie na pewno ten pomysł bardzo się spodoba. Sama mówiła kiedyś, że takie naklejki na ścianę drzewo szalenie jej się podobają i chciałaby mieć coś takiego w domu. No to teraz dzięki mnie będzie mogła się tym cieszyć. Przesyłka dotarła wyjątkowo szybko i od razu zabrałem się do naklejania.

Teraz to w sypialni wygląda na prawdę fajnie. Dokładnie taki efekt chciałem uzyskać decydując się na takie naklejki. Marysia jak do mnie przyjechała z rzeczami to była pod wrażeniem i powiedziała, że pięknie urządziłem nasze mieszkanie.

Izolacja termiczna i akustyczna budynku, czyli pianka PUR<< >>Czym jest filtr odwróconej osmozy?

O Autorze : Kamil Bogdański