Czasami zdarza się, że musimy znaleźć sobie nocleg w jakiejś mniejszej miejscowości – i pewnie zastanawiamy się, czy jest to możliwe. Z pewnością nie musimy się o nic martwić bo noclegownie są nawet w miejscach, w których byśmy się ich nie spodziewali. Wystarczy tylko internet i już znajdziemy sobie całą listę miejsc, w których możemy przenocować.

Miejsce do spania w Powidzu

noclegi PowidzOstatnio chciałam pojechać sobie na wieś – po prostu zatęskniłam za czasami dzieciństwa, gdzie mieszkało się właśnie na wsi i nie trzeba było słuchać tego całego miejskiego zgiełku. Jednak musiałam znaleźć w wybranej wsi miejsce, gdzie będę mogła spać przez noc albo dwa, dlatego, że nie mam już rodziny na wsi, więc nie będę miała się u kogo zatrzymać. Wybrałam sobie więc noclegi Powidz. Na początku w ogóle nie sądziłam, że na wsi ktoś urządza noclegownie, ale jednak okazało się, że tak jest: i to ku mojej uldze, bo nie chciałam odwoływać wyjazdu. Popatrzyłam na zdjęcia pokoi i muszę przyznać, że prezentowały się one całkiem nieźle, czego absolutnie się nie spodziewałam. Liczyłam na coś, co wygląda mniej komfortowo, a tu zostałam mile zaskoczona – nie dość, że wyglądało na wygodne, to jeszcze na schludne i czyste. Czasami nawet w miastach nie było tak dobrych noclegów, także byłam zadowolona. Ponoć nie można chwalić dnia przed zachodem słońca, ale to co widziałam w internecie przełożyło się na rzeczywistość.

Wybierając nocleg oczywiście nie zawsze powinniśmy ufać temu, co widzimy na zdjęciach, jednak czasami okaże się, że fotografie nie kłamią. To, że jedziemy na wieś nie musi przecież oznaczać niewygodnego noclegu, gdzie w pokoju nie będzie nawet zbyt czysto, a co dopiero komfortowo. Nawet więcej: może być zupełnie tak, jak jest w hotelach w mieście.

W jaki sposób zminimalizować niebezpieczny wpływ spawania?<< >>U kogo sprawdzą się rękawice nitrylowe?

O Autorze : Olaf Bądzik