Kiedy Ania wprowadzała się do swojego świeżo wybudowanego domu miała już wszystko zaplanowane i przemyślane. Przez całe życie zbierała do swojej skromnej kawalerki przeróżne meble i dekoracje. Wszystko z myślą o tym, żeby w końcu przenieść to do własnego wymarzonego domu.

Na meble z litego drewna wydała majątek

meble z litego drewnaSzczególnie podobały jej się meble kolonialne. To nie tak, że kupowała wszystko jak popadnie. Do każdego zakupu długo się zawsze przymierzała. Chciała aby jej meble z Indii pasowały do siebie ale zarazem były jak najbardziej oryginalne. Z czasem znalazła swój ulubiony sklep kolonialny. Wydala w nim już niemałą fortunę na te wszystkie stylowe meble z litego drewna, lite drewno niestety jest dość drogie. Ale właścicielka doskonale rozumiała jej potrzeby i co rusz ściągała do sklepu jakieś ciekawe okazje. Z czasem w jej kawalerce zaczęło na wszystko brakować miejsca. Bała się znosić cenne meble do piwnicy. Z kolegą dogadała się, że będzie wynajmować jego garaż. On i tak go nie potrzebuje ale jest na tyle dobrze zabezpieczony, że Ania nie będzie się bała zostawić tam swoich mebli kolonialnych. Przeprowadzka nie była łatwa dla Ani. Jeden z jej ulubionych taboretów połamał się. Nie szło naprawić go tak, żeby nie było widać różnicy.

Przez to Ania uznała, że musi pozbyć się całego kompletu. Po przeniesieniu wszystkiego z rozczarowaniem zauważyła, że wszystkie rzeczy nie pomieszczą się w domu. Tego się nie spodziewała. Okazało się, że kupiła za mały dom, no bo przecież nie za dużo mebli.

Hale namiotowe na letni kiermasz<< >>Posesja przedsiębiorstwa i ogrodzenia

O Autorze : Kamil Bogdański