Pokój dziecięcy powinien być przede wszystkim kolorowy i funkcjonalny. Dziecko musi się w nim czuć bezpiecznie, dlatego tak ważne jest jego wyposażenie oraz ergonomiczne ustawienie mebli. Dodatkowo należy zwrócić uwagę na kształt mebelków – zaokrąglone rogi, wygodne półeczki, a także dopasowana do wysokości dziecka wielkość stolika, krzesełek oraz łóżeczka. Ciekawe, barwne modele znajdziemy w serii Mamut.

Stoliki i krzesełka z serii Mamut

stolik mamutDla dziecka ważne są kolory i ulubieni bohaterowie kreskówek, dla rodziców bezpieczeństwo, wygoda oraz funkcjonalność. Te cechy łączą w sobie mebelki Mamut. W pokoju dziecięcym powinny znaleźć się wygodne krzesełka oraz stolik mamut, które stylistyką nawiązują do filmów rysunkowych. Wyposażenie wyróżnia się ciekawą kolorystyką oraz oryginalnymi kształtami. Stoliki Mamut są produkowane z lekkiego tworzywa polipropylenowego (bez toksycznego Bisfenolu A), dzięki czemu dzieci mogą je dowolnie ustawiać i przenosić z miejsca na miejsce. Produkty są dostępne w dwóch modelach: okrągłej (o średnicy 55 cm) oraz prostokątnej ((długość 77 cm, szerokość 55 cm). Oba rodzaje są wysokości 48 cm, która jest odpowiednia dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Ponadto stoliki Mamut posiadają lekko uniesione brzegi, co zapobiega rozlaniu na podłogę picia lub wody do malowania farbkami.

Stoliki Mamut są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych, np.: czerwonym, niebieskim, białym, żółtym. Mebelki są bardzo wygodne i pasują do każdego dziecięcego pokoju, a dzięki temu, że są bardzo lekkie dziecko bez problemu może je ustawiać według własnych potrzeb. Należy również zauważyć, że meble z serii Mamut są wodoodporne, nie straszny im śnieg, deszcz, ani słońce, a także łatwo się z nich usuwa wszelkiego rodzaju zabrudzenia.

Jak zachować piękno mimo upływu lat?<< >>Czy można wynająć studio?

O Autorze : Olaf Bądzik