Czasem mi się wydaje, że Maciej to takie duże dziecko. Chłop ma na karku prawie czterdziestkę a gra w gry komputerowe. Dobrze, że nie mamy dzieci, bo pewnie zabierałby mu wszystkie zabawki. Ostatnio zauważyłam, że Maciej dość często przegląda jakieś drony w internecie i zapytałam dlaczego tak się tym interesuje.

Mąż marzył o własnym dronie

dronyJa nie do końca wiem do czego służy taki dron, ale mój mąż śledzi nowinki technologiczne i jest ze wszystkim na bieżąco. Jak zapytałam o te jego drony to się dopiero rozgadał. Opowiedział mi jak działa taki dron z kamerą oraz do jakich celów można go wykorzystać. Ostatnio nawet znalazł w sieci jakiś rekreacyjny quadrocopter i opowiedział mi o jego wszystkich zaletach. Macieja znam już ponad dziesięć lat i doskonale wiedziałam jak nasza rozmowa się zakończy. Dałam mu jednak do końca o wszystkim opowiedzieć i cierpliwie czekałam aż zada mi to ważne pytanie. Kiedy Maciej skończył opisywać mi te wszystkie najlepszej jakości drony walkera aibao to zapytał czy sobie taki kupimy. Zaśmiałam się głośno, ponieważ właśnie takiego pytania się spodziewałam. Faceci to duże dzieci a ja to rozumiem i stwierdziłam, że skoro taki dron z kamerą sprawi mu tyle przyjemności, to dlaczego by nie kupić tego urządzenia. Ceny są różne i dlatego zaproponowałam Maciejowi, abyśmy pojechali do galerii handlowej, gdzie na pewno kupi drony, bo mamy duży sklep z elektroniką. Od razu zerwał się z miejsca i zaczął ubierać buty. Nie miałam na myśli, że teraz akurat pojedziemy kupić dron, ale i tak nie miałam nic do roboty.

Kiedy dojechaliśmy na miejsce mąż jak się okazało miał już wybrany konkretny dron z kamerą, który od razu zaniósł do sklepu. W sumie to długo nie musiał mnie namawiać na ten zakup. Jeżeli to sprawi mi przyjemność, to nie ma się nad czym zastanawiać. Taka prawda.

Kask motocyklowy schuberth - najlepszy wybór<< >>Sklep ekologiczny - idealny pomysł na biznes

O Autorze : Ryszard Dowiecki