Kiedyś panowała w modzie taka zasada, że torebka powinna być dopasowana do butów. Pamiętam, jak moja mama kupowała często buty razem z torebką, żeby już później nie musieć biegać po sklepach. Miała więc całą kolekcję zarówno butów, jak i torebek. Zawsze sobie powtarzałam, że jak będę dorosła to też będę miała taką swoją kolekcję. 

Małe torebki na każdą okazję

modne listonoszkiTorebka jest taką kobiecą przyjaciółką. Nie opuszcza nas ona praktycznie nigdzie. Zmienia się tylko jej wygląd. W obecnych czasach nie obowiązuje już zasada, która panowała, jak byłam mała, a mianowicie, torebka musiała kolorystycznie pasować do butów. Zawsze zachwycałam się kolekcją mojej mamy. Ja obecnie mam o wiele uboższą szafę, ale na szczęście mogę łączyć ze sobą różne buty i torebki. W dzisiejszych czasach niemal wszystkie chwyty są dozwolone, pod warunkiem, że całość dodatków i ubrań będzie tworzyć jakąś w miarę spójną całość. Większość kobiet uwielbia duże torby, ja jednak wolę modne listonoszki, czyli małe torebki, które można zabrać praktycznie wszędzie. Dla mnie najważniejsze jest to, żeby w torebce zmieścił się portfel, telefon, puder do twarzy i kilka innych drobnych, kobiecych przedmiotów. W szafie mam kilka listonoszek. Jedne mają bardziej kwadratowy kształt, inne są zdecydowanie bardziej podłużne. Mam listonoszki na każdą okazję, dwie są bardzo eleganckie i małe, więc idealnie sprawdzają się jako torebeczka do eleganckiej kreacji na jakieś większe wyjścia. 

W dzisiejszych czasach dodatki w stylizacjach na pierwszy rzut oka wcale nie muszą mocno do siebie pasować. Dozwolona jest dowolność. Każda kobieta ma w swojej szafie co najmniej dwie, trzy torebki. Większość z nich preferuje duże rozmiary, ja, natomiast, wolę małe torebki. Do moich faworytów należą popularne od jakiegoś czasu listonoszki. 

Jak wybrać najładniejsze pudełko ozdobne?<< >>Szybka wymiana ekranu

O Autorze : aniam