Najlepszą inwestycją jest człowiek, tak było od zawsze. Jeżeli nasza firma ma być przodującą na rynku, nieustanne podnoszenie kwalifikacji zespołu jest najwyższą koniecznością. Języki obce są bardzo ważną umiejętnością, gdyż często mamy do czynienia z obcojęzycznymi klientami, którzy zazwyczaj nie operują naszym ojczystym językiem.

Skorzystaj z kursów angielskiego dla firm

angielski dla firmJęzyk angielski należy do najbardziej popularnych i najbardziej potrzebnych w każdym biznesie. Bez niego nie porozumiemy się z odbiorcami naszych usług, ani potencjalnymi kontrahentami z zagranicy. Szkoły językowe posiadają w swojej ofercie usługę zwaną angielski dla firm. W jej zakres wchodzi szkolenie z tak zwanego business english, w którego program wchodzą pojęcia, słówka, związki frazeologiczne, używane w biznesie najczęściej, zajęcia z native speakerami, pisanie własnych tekstów po angielsku oraz tłumaczenie anglojęzycznych tekstów na polski. Kursy angielskiego dla firm cieszą się niesłabnącą popularnością od wielu lat, a badania rynkowe pokazują, że popularność tego typu szkoleń będzie tylko rosnąć. Inwestowanie we własny zespół i jego umiejętności zwracają się bowiem wielokrotnie. Ambitny pracownik zapewne z wielkim zapałem przystąpi do firmowych kursów angielskiego i potraktuje to jako jedno z zadań, które również jemu przyniesie wymierne korzyści w postaci zwiększenia swoich kompetencji. Władanie obcymi językami to przecież umiejętność, na której zależy niemalże każdemu, gdyż w dobie internetu jest to umiejętność wręcz niezbędna i ułatwiająca interakcję. 

Angielski dla firm, organizowany w ramach szkoleń, ma też niewątpliwą wartość, jaką jest integracja wewnątrz zespołu. Pracownicy uczą się współpracy i mogą dzielić się na zespoły, specjalizujące się w różnych działach języka. Bo z reguły jeden człowiek lepiej uczy się słówek, drugi gramatyki etc.

Usługi kamerzystów ślubnych<< >>Różne jogurty naturalne

O Autorze : Władimir Kliczkowski