W toaletach publicznych w miejscu pracy, w galeriach, w restauracjach, w obiektach sportowych, w szpitalach i przychodniach stały dostęp do higienicznych środków taki jak: papier toaletowy ręczniki papierowe, higieniczne mydło w płynie – to podstawa. Dlatego warto zadbać o wysokiej jakości, wytrzymałe dozowniki oraz o stałe uzupełnianie podajników w środki higieniczne.

Dozownik z ręcznikiem papierowym w rolce

ręczniki papierowe w rolceBrak stałego dostępu do podstawowych środków higienicznych może bardzo negatywnie wpłynąć na ogólną opinię i ocenę firmy, instytucji, zakładu. Obecnie, na szczęście, wszyscy przykładają dużą uwagę do higieny, dlatego warto o tym pamiętać. Dobrym rozwiązaniem będzie zamontowanie wytrzymałych dozowników w łazienkach i pilnowanie, aby nie zabrakło wkładów do nich. Warto na przykład wybrać ręczniki papierowe w rolce, papier toaletowy w dużej rolce, higieniczne mydło w płynie do rąk. Ręczniki papierowe w rolce doskonale sprawdzają się zarówno w łazienkach ogólnodostępnych jaki w kuchniach i zapleczach socjalnych dla pracowników, w których pracownicy mogą przygotowywać posiłki. Ręczniki w roli są bardzo praktyczne mogą służyć zarówno do wycierania rąk, jak i do wycierania powierzchni, mokrych naczyń, kubków. Ponadto dobrze dobrany dozownik do ręczników pozwala na szybkie i płynne pobieranie odcinków ręcznika papierowego. Dodatkowo dozownik ochrania wkład przed wszelkimi zanieczyszczeniami, wilgocią.

Warto zauważyć, iż ręczniki papierowe są bardziej higienicznym rozwiązaniem niż suszarki do rąk, pozwalaj w szybki sposób osuszyć dłonie. Ponadto sprawdzają się również do wycierania powierzchni, talerzy, kubków. Ręczniki w roli wraz z dozownikiem to gwarancja stałego dostępu di zawsze czystego i higienicznego ręcznika papierowego.

Wanna z funkcją masażu<< >>Jak umeblować jadalnię?

O Autorze : Krystian