Okres Bożego Narodzenia to czas, w którym większy nacisk kładziemy na relacje z innymi i na obdarowywanie tych, którzy są nam bliscy. Panuje wówczas podniosła, niedająca się opisać słowami atmosfera, która udziela się nie tylko w domu. W miejscach pracy ludzie są dla siebie milsi a pracodawcy dają zazwyczaj jakieś podarunki swoim pracownikom i ich rodzinom. 

Kosz ze słodyczami na prezent

kosze prezentowe na świętaOd kilku lat prowadzę firmę, w której zatrudniam kilkanaście osób. Dbam o to, aby panowała wśród nich dobra atmosfera na co dzień, jednak w okresie świątecznym czują się wszyscy najlepiej. Udziela się chyba każdemu klimat tworzony przez działania marketingowe. Grudzień to miesiąc, w którym chcemy dawać ludziom więcej uczuć oraz materialnych podarunków. Od początku istnienia firmy staram się przygotowywać dla pracowników niespodzianki dla nich i całych rodzin. Po kilku eksperymentach uznałam, że najlepiej jako prezenty świąteczne sprawdzają się kosze prezentowe na święta zapełnione słodyczami, kawami, herbatami oraz maskotkami. Z racji tego, że każdy pracownik ma inną sytuację w rodzinie, personalizuje wyżej wspomniane kosze. Dla każdego przygotowany jest inny zestaw. Jak ktoś ma dzieci, to przeważają w nim słodycze oraz drobne zabawki, jak ktoś ma partnera, to staram się wrzucić jakiś zestaw dla dwojga typu wino, słodkie czekoladki, kawę i tak dalej. Kosze przygotowuje sama, bo sprawia mi to mnóstwo satysfakcji. Wszystko ładnie układam a potem pakuje w celofan i przewiązuje wstążką.

W czasie Bożego Narodzenia nawet w zakładach pracy panuje podniosła atmosfera. Prowadzę własną firmę i co roku przygotowuje moim pracownikom wyjątkowe prezenty. Są to zazwyczaj kosze prezentowe, pełne słodyczy i innych smakołyków. Wszystko pakuje sama, bo sprawia mi to mnóstwo radości.

 

Odzyskaj dane w dobrym czasie<< >>Robocza koszula z flanelowego materiału

O Autorze : Krystian Ząbek