Doskonale pamiętam tegoroczną wizytę cioci Danuty w moim domu. Ciocia zawsze przywozi nam wszystkim oryginalne prezenty. Tym razem miała zjawić się na kilka dni. Co roku z radością wyczekujemy tych odwiedzin. Nasza krewna posiada niezwykle barwną osobowość i zawsze potrafi nas czymś zaskoczyć. Tak było i tym razem, zwłaszcza, gdy odkryła przed nami zawartość swojej torby podróżnej.

Dodatek aloesu w kosmetykach

kosmetyki z dodatkiem aloesuCiocia Danuta zawsze była oryginałem i przedmiotem rodzinnych anegdot. Sama nic sobie  z tego nie robi, zdając sobie doskonale sprawę ze swej inności. Wszystko w niej jest wesołe i kolorowe – począwszy od niespotykanych ubrań, skończywszy po niecodziennym zachowaniu. Jej przyjazd jest zawsze zapowiedzią wielkiej przygody. Moje dzieci uwielbiają spędzać z nią czas. Tym razem przywiozła ze sobą ciężką torbę. Po otwarciu naszym oczom ukazały się kosmetyki z dodatkiem aloesu. Chyba nie muszę dodawać, ze nasze zdziwienie było wysoce odczuwalne, ponieważ lato było deszczowe i bardzo ponure. Ciocia szybko dała nam mini wykład o tych kosmetykach i właściwościach aloesu. Na koniec powiedziała, ze dom bez aloesu to żaden dom. Aloes musi zagościć w naszej łazience i koniec! Sądziłam, że nada się do leczenia skóry po oparzeniach słonecznych, jednak okazało się, ze nie tylko. Łagodzi także podrażnienia po depilacji i dobrze nawilża skórę. Przyspiesza gojenie ran, a nawet wpływa korzystnie na włosy, wzmacniając cebulki i regenerując włos na całej długości. Nie spodziewałam się aż takich właściwości.

Niezwykły podarunek cioci wprawił mnie i moją rodzinę w niemałe osłupienie. Zawsze potrafiła zaskakiwać. Nie sposób jej tego odmówić, podobnie jak przydatności tego niespodziewanego prezentu. Od tamtej pory korzystamy z niego niemal codziennie. Trudno mi sobie wyobrazić, jak żyliśmy przedtem, bez zawartości tajemniczej torby.

Wspaniałe sklepy z akcesoriami do decoupage!<< >>Maszyna do oklejania mebli

O Autorze : Grzegorz Sarkow