W Bydgoszczy na jednej z uczelni, były kiedyś organizowane konkursy kulinarne dla osób, które nie zajmują się gotowaniem zawodowo. Postanowiłam, że wezmę udział w takim konkursie. Nie mam doświadczenia w gastronomii, ale w przeszłości moja babcia robiła mi warsztaty kulinarne.

Czajnik elektryczny smeg był przygotowany

czajnik elektryczny smegSpecjalizuję się przede wszystkim w kuchni polskiej. Idealnie przyrządzam wiele potraw, ponieważ w moim domu jest wiele sprzętu, który pomaga mi w gotowaniu. Przede wszystkim kuchnia smeg jest bardzo przydatna. Na niej można ugotować prawie wszystko. Posiada piekarnik, w którym piekę wyśmienite mazurki. Blat jest trwały i elegancki. Tam przyrządzam gołąbki, kotlety schabowe oraz zrazy. Lubię tradycyjne obiady, dlatego postanowiłam, że na konkursie kulinarnym ugotuję kluski szare z boczkiem i kapustą kiszoną. Kiedy nadszedł dzień konkursu, to wiedziałam, że nie bedzie łatwo, ponieważ było bardzo dużo chętnych. Konkurs odbył sie na bardzo dużej sali, wiem, że w tym miejscu kiedyś było napisane „wynajem sali na urodziny”, zastanawiam się tylko, kto zaprosi na własne urodziny pięćdziesiąt osób. Organizator konkursu zaprowadził mnie do mojego stanowiska. Tam były przygotowane odpowiednie sprzęty: patelnia, czajnik elektryczny smeg oraz garnki. Kiedy usłyszałam słowo start, wzięłam się do roboty i zaczęłam trzeć czym prędzej ziemniaki na tarce. W tym samym czasie, smażył się boczek z cebulką oraz kapusta kiszona. Wszystko poszło mi bardzo sprawnie.

Moje jedzenie okazało się pyszne, dlatego zostałam wyróżniona. Moja babcia była ze mnie bardzo dumna. Polecamy poczytać więcej na temat tego, jak sprawuje się czajnik elektryczny smeg – http://papryka.bydgoszcz.pl.

Mężczyźni też dbają o swój wygląd<< >>Jak drukować wydajnie konfekcjonowanie etykiet

O Autorze : Szymon Krzyżewski