Od wielu lat walczyłam z trądzikiem. Chodziłam do różnych lekarzy i dermatologów i kupowałam wszystkie polecane przez nich kremy i maści. Niestety nic nie działało, nawet jeżeli były to drogie produkty. Myślałam, że problem zniknie kiedy skończę dorastać, jednakże było na odwrót – trądzik się nasilił.

Skutecznie pozbyłam się trądziku

skuteczne leczenie trądziku - szczecinMusiałam uporać się z trądzikiem w inny sposób niż kremy i maści. Zdecydowałam, że czas na skorzystanie z jakiegoś profesjonalnego zabiegu. Na szczęście, jeżeli chodzi o znalezienie takiego miejsca, gdzie przeprowadzają skuteczne leczenie trądziku Szczecin zdecydowanie mnie nie zawiódł. Znalazłam fajne Centrum Kosmetyki, które miało w swojej ofercie rożne zabiegi poprawiające wygląd skóry. Trafiłam naprawdę dobrze, ponieważ w tym miejscu pracują naprawdę miłe dziewczyny, które są bardzo wykwalifikowane. Jedna z konsultantek po rozmowie ze mną i ocenieniu stanu mojej cery przedstawiła mi różne możliwości uporania się z moim problemem. Decyzji nie musiałam podejmować od razu, mogłam zapoznać się z materiałami na temat każdego zabiegu, które dostałam do przejrzenia w domu. Z wszystkimi informacjami zapoznałam się bardzo dokładnie. Ostatecznie zdecydowałam się na zabieg laserowego leczenia trądziku nazywanego też fotooczyszczaniem skóry. Zabieg ten jest całkowicie bezpieczny i w ogóle nie czułam żadnego bólu, być może dlatego, że na moją skórę został nałożony chłodzący żel, który dawał przyjemne uczucie chłodu na mojej twarzy.

By całkowicie pozbyć się problemu musiałam pójść na trzy zabiegi. To i tak nie dużo, ponieważ konsultantka powiedziała mi, że czasami potrzebne jest ich o wiele więcej. Moja skóra jest teraz gładka i napięta, nie muszę zakrywać już plam i wyprysków ciężkim makijażem. Jestem naprawdę szczęśliwa!

 

Usuń wilgoć na czas!<< >>Regały do Twojego sklepu

O Autorze : Olaf Bądzik