Tak to już musi być. Lata lecą nieubłaganie i kiedyś musiał nadejść ten moment. Nie ma się już tej sprawności oraz wytrzymałości jak w wieku 30 czy nawet 40 lat. Moja kariera zawodowego kierowcy po 30 latach dobiegła końca. Jednak pozostał mój ciągnik siodłowy, wspaniała maszyna dzięki, której między innymi dorobiłem się wspaniałego mieszkania oraz prywatnego samochodu.

Gdzie sprzedać ciągnik siodłowy?

sprzedaż ciągników siodłowychPoczątkowo próbowałem sprzedać swoją ciężarówkę na własną rękę. Wystawiałem ogłoszenia wszędzie gdzie się dało, portale motoryzacyjne, grupy zapaleńców na punkcie ciągników siodłowych, oraz ogłaszając się w gazecie. Mijały tygodnie ale chętnych na kupno mojego ciągnika nie było. Nie mogłem sobie pozwolić na dłuższe koszty utrzymania mojej maszyny, ona musi sama na siebie zarabiać. Zdecydowałem się znaleźć firmę która pomoże mi pośrednio przy sprzedaży. Usiadłem do mojego komputera i zacząłem szukać. Wpisałem – sprzedaż ciągników siodłowych w nadziei, że tym razem potęga internetu będzie pomocna. Wyskoczyło mi kilka firm, która profesjonalnie zajmuje się sprzedażą ciągników siodłowych oraz innych maszyn „ciężkich”. Zadzwoniłem do tej, która wydawała mi się najbardziej interesująca. Odebrał miły Pan, który poinformował mnie jak działają, jakie mają doświadczenie oraz jaką prowizje od wartości sprzedaży pobierają. Słychać było, że mam do czynienia z profesjonalistą więc przystałem na jego warunki.

Właściciel firmy poprosił o przesłanie szczegółowej specyfikacji oraz zdjęć na maila. Uczyniłem to następnego dnia, ponieważ był już wieczór, a zależało mi na dobrej jakości zdjęć. Firma pośrednicząca w sprzedaży naprawdę zdziałała cuda. W ciągu tygodnia udało mi się sprzedać ciągnik siodłowy. Aż mi się łezka zakręciła gdy pomyślałem ile wspomnień jest związanych z tą ciężarówką. Czas na emeryturę.

Wiele rodzajów pereł<< >>Przydatne akcesoria kuchenne

O Autorze : Olaf Bądzik