Kiedy skończyłam szkołę miała spore problemu żeby znaleźć pracę. Wiele firm nawet nie odzywało się do mnie na wysłane przeze mnie dokumenty kwalifikacyjne. Traciłam na dzieję, że uda mi się coś znaleźć w naszym mieście. Wtedy spotkałam koleżankę z podstawówki, która pracowała w agencji pracy. Monika dała mi swoją wizytówkę i zaprosiła mnie do swojego biura.

Znalazłam pracę dzięki koleżance

polecana agencja pracy tymczasowej z BydgoszczyJak się okazało Monika pracowała w znanej i docenianej agencji pracy. Po naszym spotkaniu sprawdziłam dokładnie czym agencja się zajmuje i jakie ma opinie. Znalazłam wiele pozytywnych komentarzy od pracowników, którzy mieli okazję pracować lub nadal świadczą swoją pracę w różnych firmach. Agencja znajduje pracę dla potrzebujących, która jest dopasowana do ich wiedzy i posiadanego doświadczenia. Polecana agencja pracy tymczasowej z Bydgoszczy spodobała mi się i postanowiłam skorzystać z pomocy koleżanki. Pojechałam na spotkanie. Monika dała mi do wypełnienia ankietę, w której musiałam pozaznaczać informację na mój temat. Musiałam wybrać jak dobrze znam się na komputerze, czy potrafię posługiwać się w obcym języku i czy jestem dyspozycyjna. Dzięki naszej rozmowie dowiedziałam się jakie mogę wykonywać zajęcia i zdecydowałam się na pracę w biurze jako recepcjonistka. Na początku byłam zatrudniona przez agencję a po roku udało mi dostałam umowę bezpośrednio z firmy, w której pracowałam. Dzięki Monice miałam szansę na znalezienie dobrej pracy. Jestem jej bardzo wdzięczna za pomoc i wsparcie, które mi okazała.

Teraz polecam agencję pracy tymczasowej wszystkim znajomym, którzy mają jakiekolwiek problemy ze znalezieniem pracy. Agencja na prawdę pomaga w  takich chwilach. Można dzięki niej całkiem dobrze zarobić i zdobyć cenne doświadczenie, które przydaje się w późniejszej karierze zawodowej.

 

Odpowiednie warunki łączenia metali<< >>Basen w ogrodzie – marzenie do spełnienia?

O Autorze : Henryk Zastojski