Ledwo wróciłam z wakacji, uświadomiłam sobie, że moja przyjaciółka niedługo będzie miała urodziny. Musiałam zatem wymyślić prezent, który będzie podobał się przede wszystkim Karolinie. Nigdy nie powtarzałabym swoich pomysłów, dlatego tym razem także nie mogło być inaczej.

Dlaczego wybrałam kolczyki z cyrkoniami?

kolczyki srebrne z cyrkoniamiDługo zastanawiałam się, co mogłabym kupić mojej przyjaciółce. Stwierdziłam, że ani razu nie kupowałam jej niczego z biżuterii, więc dlaczego nie miałabym teraz tego nie zrobić? Wybrałam się do pobliskiego jubilera i od razu w oczy rzuciły mi się kolczyki srebrne z cyrkonami. Później okazało się, że podobają mi cztery różne pary kolczyków i tutaj pojawił się problem. W końcu wybrałam delikatne, skromne kolczyki srebrne z cyrkoniami. Mama kiedy je tylko zobaczyła, stwierdziła, że idealnie będą pasowały do Karoliny. W sumie ucieszyłam się, ponieważ sama już nie byłam pewna swoich decyzji, a przecież bardzo zależało mi na tym, aby mojej przyjaciółce, Karolinie, prezent ode mnie się podobał. Obecnie na rynku jest bardzo dużo sklepów z biżuterią jak i jubilerów, więc jestem pewna, że każdy, dosłownie, każdy jest w stanie wybrać coś, co będzie jemu odpowiadało najbardziej. Nie wiem, czy wy też tak macie, jak wejdziecie do środka, ale ja nie wiem, w które miejsce mam patrzeć. Bardzo dużo kolczyków, bransoletek, pierścionków wpada mi w oko. W sumie gdybym mogła kupować wszystko, co mi się podoba to nie wiem, czy zmieściłabym to wszystko w domu. 

W jubilerze można dostać przeróżne cuda, ale obecnie bardzo podobają mi się kolczyki srebrne z cyrkonami. Można je dostać w różnej cenie. Kwoty jednak zaczynają się od pięćdziesięciu złotych wzwyż. Wszystko zależy od tego, jaki typ kolczyków wolicie. Jedni wolą skromne, inni z kolei bardziej zdobione.

Doskonałe kosmetyki w sklepie internetowym<< >>Ile kosztuje waporyzator?

O Autorze : Krystian Ząbek