Biżuteria to zawsze dobry pomysł na prezent dla każdej kobiety. Naszyjniki, bransoletki, pierścionki pięknie zdobią każdą kobietę. Wybór jest dzisiaj przeogromny – od szlachetnych kamieni w pozłacanej ramie, po metalowe ozdoby imitujące trwałe kruszce. Już małe dziewczynki z upodobaniem przyozdabiają się wisiorkami, pierścionkami, a także kolczykami.

Ozdoby do przekłutych uszu

przekłuwanie uszuW życiu każdej dziewczynki ważnym wydarzeniem jest przekłuwanie uszu. Pamiętam jak moje koleżanki samodzielnie poddawały się temu zabiegowi, przy pomocy wyparzonej igły i połówki surowego ziemniaka. Sposób dosyć drastyczny i nie zawsze kończący się dobrze, więc zdecydowanie bardziej polecam wizytę u kosmetyczki. Specjalnie do tego wyszkolona profesjonalistka zdecydowanie szybciej i prawie bezboleśnie przekuje każde uszko. Zabieg przeprowadza się w sterylnych warunkach z pomocą specjalnego pistoletu. Poczuć możemy lekkie uderzenie i szczypnięcie. Co najważniejsze tutaj mamy gwarancję symetrycznych dziurek w małżowinach. Pierwsze kolczyki zazwyczaj pomagają zagoić się świeżej dziurce i po paru dniach można już dowolnie przyozdabiać się w piękną biżuterię. Wybór kolczyków jest imponujący. Klasyczne wkrętki delikatnie podkreślają urodę na co dzień. Sprawdzają się w pracy, gzie istnieje ryzyko zahaczenia ozdobą i uszkodzenia ucha. Natomiast długie koraliki świetnie będą nadawać się na większe wyjścia, wieczorne bale.

Odpowiednio dobrane kolczyki na pewno pomagają wyrazić siebie. Duże i kolorowe dodadzą pewności siebie każdej noszącej je posiadaczce. Potrafią też wspaniale podkreślić zwyczajny strój i trochę go odświeżyć, zmienić, jeśli chcemy gdzieś ponownie założyć tę samą kreację. Wspaniale również dopełniają staranne fryzury,a jeszcze piękniej prezentują się z ładnie dobranym naszyjnikiem.

Projektant wnętrz potrzebny od zaraz<< >>Nie tylko dzieci grają przy betonowych stołach

O Autorze : Ryszard Dowiecki