W naszym kraju cały czas dominują samochody używane. No może wyjątkiem jest miasto Warszawa lub Poznań gdzie może rzeczywiście większość samochodów stanowią samochody w miarę nowe.

Klimatyzacja to podstawa!

klimatyzacjaTakie nowe auta wiadomo maja zamontowane już wszystko to co jest to potrzebne by komfortowo jeździć. Taka klimatyzacja Warszawa w nowych samochodach to podstawa. Nie spotyka się przecież nowych samochodów, które by jej nie posiadały.Nawet samochody, których wyposażenie nie jest bardzo drogie i bogate mają klimatyzację. Jednak tak jak każda rzecz w samochodzie potrafi się zepsuć i narobić dość dużego zamieszania. Niestety w nowych samochodach naprawa nawet najdrobniejszej rzeczy wiąże się z dużymi wydatkami. Ale trzeba się z tym liczyć gdy planuje się kupno nowego samochodu. Taki na przykład serwis klimatyzacji nie należy do najtańszych. Zresztą w nowym samochodzie najmniejsza rzecz, która trzeba będzie wymienić to koszt kilkukrotnie wyższy od wymiany w starszym modelu samochodu. W starszych modelach samochodów potrzebny jest niejednokrotnie montaż klimatyzacji, gdyż starsze samochody nie wszystkie są w nią wyposażone. Taki montaż klimatyzacji nie jest już tak bardzo drogi. A i ile poprawia komfort podróży. Szczególnie gdy planujemy wyjazd w wakacje starszym modelem samochodu warto jest zainwestować w klimatyzację.

Nawet jeśli obniżymy temperaturę o kilka stopni w pojeździe poczujemy znaczną różnicę. Wiem coś na temat ponieważ przez parę lat jeździłam samochodem bez klimatyzacji i wiem jaka może być istotna różnica.

Stary znajomy zajmujący się filmowaniem<< >>Eksperci od pomocy prawnej i spadki

O Autorze : Bartek Kolaczyk