Motocross to wyścigi motocyklowe które fascynują mnie od dzieciństwa, więc gdy na urodziny dostałem od rodziców motor oszalałem ze szczęścia. Skończyłem 24 lata, więc mogłem zgodnie z prawem poruszać się swoim jednokołowcem po ulicach.

Schuberth c3 pro czy nolan?

schuberth c3 proPrawo jazdy kategorii A zrobiłem wcześniej, więc tylko odpowiedni kask, ubranie i w drogę. Zdecydowałem, że zakupię kask motocyklowy nolan i wybrałem się do sklepu aby zapoznać się z ofertą. Sprzedawca zaproponował mi nolan n87 i modny schuberth c3 pro, zdecydowałem się na schuberth c3 pro. Zaimponował mi sportowy wygląd skorupy, nowoczesny mechanizm wizjera kasku co zdecydowanie zmniejszało ryzyko samoistnego otworzenia się szyby podczas jazdy i zwiększało bezpieczeństwo jazdy. Poza tym nolan n87 miał niższą cenę co było dla mnie również istotne. Teraz już nic nie stało na przeszkodzie aby dosiąść swego rumaka i pomknąć ulicami mojego miasta. Co to było za przeżycie, czułem jak wiatr smaga mnie po rękach a mój motor cichutko mruczy, oczywiście dzięki temu, że miałem na głowie kask na motor nolan który doskonale wyciszał odgłosy silnika. Nolan n87 idealnie przylegał do mojej głowy, mięciutka wyściółka zapewniała mi wygodę, a prawidłowa wentylacja zagwarantowała mi komfort jazdy. Zatrzymałem się przy lodziarni i spotkałem tam Marka który też jest właścicielem motocykla, on skusił się na kask schuberth c3 pro i rozpływał się w zachwytach nad jego konstrukcją i walorami. Powiedział, że jego schuberth c3 to wygoda, komfort, kąt widzenia, relatywna lekkość, znakomita szczelność, ja też zachwalałem swój kask nolan n 87. W końcu doszliśmy do wniosku że, kask motocyklowy bez względu na model zapewnia każdemu to czego od niego się oczekuje.

Postanowiłem, że będę korzystał ze swojego motoru codziennie i będę jeździł nim do pracy i na uczelnię. Nie zamierzam też, zniechęcać się warunkami atmosferycznymi, w czasie deszczu trzeba po prostu zadbać o właściwy strój, dostosować styl jazdy i zachować szczególną ostrożność na śliskiej, mokrej drodze.

Drzwi inwentarskie dla dziadka<< >>Mąż namawia mnie na zakup drona

O Autorze : Kamil Bogdański