Ludzie, którzy uprawiają sporty rowerowe, szczególnie w ich ekstremalnej wersji, bardzo często rejestrują swoje wyczyny, by potem umieszczać je w sieci. Do tego potrzebny jest oczywiście profesjonalny sprzęt. Jednak na tyle mały, by można było go zamontować na rowerze.

Sportowe kamery do zamontowania na rowerze

kamera sportowa na rowerSprzęt, jaki montowany jest na rowerze, wymaga szczególnych parametrów. Musi być odporny na wstrząsy, uderzenia oraz najbardziej ekstremalne warunki atmosferyczne. Poza tym musi być lekki i odpowiedniej wielkości. Kamera sportowa na rower to profesjonalny rejestrator video, który swoją specyfikacją nie ustępuje większym modelom, a czasem je przewyższa. Z uwagi na fakt, że technologia idzie nieustająco do przodu nagrywanie w full hd, zostaje powoli wypierane przez rejestratory posiadające opcję nagrywania w najwyższej rozdzielczości, czyli 4K. Dzięki temu obraz oraz dźwięk jest najlepszej jakości, co wpływa na popularność filmów zamieszczanych w sieci. Kamerę sportową można umieścić na ramie roweru, kierownicy lub widelcu. Sprzęt ten jest wyjątkowo wytrzymały, dzięki stalowej obudowie oraz specjalnemu, odpornemu na rozbicie, szkłu. W rowerowej kamerze sportowej możemy umieścić kartę pamięci o dowolnej pojemności, dzięki czemu rejestrowanie wielogodzinnych wyczynów nie stanowi problemu. Kamery tego rodzaju działają bezawaryjnie zarówno w bardzo niskich, jak i bardzo wysokich temperaturach. Są również odporne na ekstremalne warunki terenowe i atmosferyczne. Błoto, śnieg. czy deszcz nie są im straszne.

Kamery sportowe to wyrafinowany sprzęt, który dzięki miniaturyzacji osiąga maksymalne możliwości, przy optymalnie małych rozmiarach. Za ich pomocą jest rejestrowanych większość filmów, jakie możemy zobaczyć w najpopularniejszych serwisach społecznościowych i tematycznych.

Naprawa komputera macbook w salonie<< >>Kubek do porannej kawy

O Autorze : Bartek Kolaczyk