Wandzie oświadczyłem się już po dwóch latach, ale byłem pewny, że jest to idealna dla mnie kobieta. Miałem już swoje lata i nie było po co czekać dłużej. Wanda zgodziła się i jeszcze w tym samym roku wzięliśmy ślub. Uroczystość była skromna, ponieważ oboje tak chcieliśmy.

Wybór seksowej bielizny na rocznicę ślubu

seksowna bielizna damskaZanim się obejrzałem, to już prawie minął rok od ślubu. Nic dziwnego, że czas tak szybko płynął, ponieważ każdego dnia byłem szczęśliwy. Planowałem na pierwszą rocznicę ślubu kupić Wandzie coś wyjątkowego i wpadłem na pomysł, że seksowna bielizna damska będzie idealnym prezentem. Nigdy wcześniej nie kupowałem Wandzie bielizny, ale znałem jej gust i wiedziałem co lubi. Rozmiar biustonosza sobie zapisałem na kartce i to miało mi ułatwić zakupy w znacznym stopniu. Na zakupy wybrałem się do butiku z bielizną, który mijałem każdego dnia idąc do pracy. Zawsze tam na wystawie była piękna bielizna i wiedziałem, że znajdę coś interesującego dla żony. Zakupami byłem bardzo podekscytowany i jak wszedłem do sklepu, to od razu zacząłem rozglądać się za jakimś seksowym kompletem bielizny. Podobały mi się komplety w kolorze białym, niebieskim i różowym. Wanda była blondynką i różowy kolor pasował jej idealnie. Dlatego zdecydowałem się na bieliznę w tym właśnie kolorze. Wybrałem komplet z koronki, która była delikatna w dotyku, co zapewniało komfort podczas noszenia. Ekspedientka nawet do mnie nie podchodziła, ponieważ wiedziałem, czego chcę.

Wandzie kupiłem jeszcze bukiet pięknych róż i zarezerwowałem stolik w naszej ulubionej restauracji. Dopiero po kolacji, jak wróciliśmy do domu, to dałem jej prezent. Bielizna była zapakowana w estetyczne pudełko i Wanda od razu domyśliła się co jej kupiłam. Bielizna bardzo jej się spodobała.

 

W Szczyrku taxi można znaleźć bardzo tanio<< >>Czemu kobiety decydują się na depilację laserową?

O Autorze : Henryk Zastojski