Kiedy chcemy mieć wspaniałe wesele, musimy zadbać o wszelkie szczegóły. Nie chodzi wyłącznie o wybór sali, menu, czy dekoracji, ale bardzo ważnym aspektem jest wybór fotografa. Razem z moją narzeczoną Polą, wiedzieliśmy, że będzie trzeba się nad tym tematem zastanowić.

Wybór fotografa weselnego

fotograf na wesele łódźZdjęcia z wesela zostają na długo, można do nich często wracać, a przede wszystkim są świetnym dziedzictwem, jakie zaprezentujemy naszym pociechom. Dlatego tak ważny jest fotograf na wesele Łódź to duże miasto, gdzie pracuje kilka polecanych osób. Wiedzieliśmy jednak, że należy przeprowadzić selekcję. Chodziło przede wszystkim o cenę i czas oczekiwania na zdjęcia. Tutaj trzeba było zachować zdrowy rozsądek. Jeśli czas oczekiwania był krótki, to mogliśmy spotkać się z niedbale wykonaną pracą. Z kolei zbyt długi okres też nie wchodził w grę. Spytaliśmy znajomych, co myślą o usługach jednego starszego pana. Opisali go jako profesjonalistę, który podczas samej uroczystości zachowuje zdrowy dystans i potrafi uchwycić ulotne piękno wielu ważnych momentów. Do tego czas oczekiwania na obrobienie fotografii był w sam raz. Zwłaszcza, że ich zdjęcia z wesela były naprawdę przepiękne. Okazało się jednak, że nie była to tania usługa, ale nieznacznie przekraczała budżet na fotografa. Zrezygnowaliśmy z jednej atrakcji na weselu i z powodzeniem mogliśmy korzystać z usług profesjonalisty. Samo wydarzenie było niesamowicie wyjątkowe.

Wszystkie atrakcje i emocje zostały ujęte na zdjęciach, dlatego mogłem z przyjemnością obserwować reakcję wszystkich gości na poszczególne etapy wesela. Było to bardzo ważne, bo jako pan młody nie mogłem być przy wszystkich cały czas. Polecamy wstępne rozeznanie w usługach fotograficznych i wybór najlepszej opcji, która zapewni nam świetną pamiątkę na lata.  

Aranżacje ogrodów mamy<< >>Jak przygotować ulotki dla firmy?

O Autorze : Krystian Ząbek