Chyba w każdej dziedzinie życia można znaleść odpowiednią interpretacje dla popularnego w środowisku piłkarskim powiedzenia, że  „nie sprzęt a technika zrobi z Ciebie zawodnika”. Jednakże, w branży kreatywnej jaką jest kinematografia brak odpowiedniego sprzętu jest wybitnie ograniczający. Czy istnieje więc metoda aby nie wydając fortuny mieć dostęp to szerokiej gamy sprzętu? Tak! 

Wynajmij sprzęt filmowy na tyle na ile potrzebujesz!

Wynajem sprzętu filmowegoObiektyw szerokokątny, obiektyw portretowy, obiektyw teleskopowy, body, lampy, masa filtrów, oświetlenie dopełniające, statywy, slidery… Dużo tego prawda? Chcąc kupić to wszystko koszta rosną do niewyobrażalnie dużych kwot. Wąska nisza i wysoce profesjonalne zastosowanie dla powyższych elementów powoduje, że cena za pojedynczy element może wynosić kilka tysięcy. Fakty ten jest niezwykle frustrujący i często ograniczający dla twórców, którzy nie mają budżetu jak film pełnometrażowy. Podczas gdy zakup tego sprzętu można uzasadnić w przypadku studia video i firm, które zajmują się tym na codzień, tak dla freelancera, influencera albo Youtubera takie wydatki są niemożliwe i irracjonalne. Z pomocą w takich sytuacjach przychodzą nam firmy, oferujące wynajem sprzętu filmowego. Nie tylko możemy wybrać dokładnie to czego potrzebujemy i na czas który potrzebujemy ale również jest to gwarancja praktycznie najnowszego i najlepszego sprzętu.

Rosnąca w ostatnich latach popularność serwisów internetowych gdzie mamy do czynienia z filmami, przełożyła się na większe zainteresowanie ich nagrywaniem. Podczas gdy zakup pełnego ekwipunku może spokojnie sięgać setek tysięcy, wynajem potrzebnego nam sprzętu znacząco obniża te koszty a my nie rezygnujemy z możliwości oraz jakości oferowanej przez topowe produkty do nagrywania. 

Najlepsze wodoodporne materace dla psów<< >>Dopasowanie napędu do bramy

O Autorze : Ryszard Dowiecki