Od dziecka miałem zamiłowanie do nauki języków obcych. Najbardziej zawsze podobał mi się język angielski, nie wiem czy to kwestia brytyjskiego akcentu, czy po prostu tego, że właśnie z tym językiem miałem styczność na co dzień dzięki zagranicznej telewizji, którą miałem szczęście posiadać. Tak czy owak, pozostało to ze mną po dziś dzień.

Jak nauka języków odmieniła moje życie?

kurs języka angielskiego dostępny w BydgoszczyMieszkam w Bydgoszczy. Jeszcze będąc w gimnazjum, prosiłem moich rodziców o zapisanie mnie na kurs. Akurat znalazłem wspaniałą ofertę na miejscowej tablicy ogłoszeń „kurs języka angielskiego dostępny w Bydgoszczy„, który odbywał się bardzo blisko naszego miejsca zamieszkania. Po tym, gdy moi rodzice zauważyli jak wielki zapał mam do nauki tego języka, zapisali mnie na kurs. Na samym początku byłem trochę zestresowany, ponieważ było to dla mnie nowe środowisko, ale mimo wszystko cieszyłem się, ponieważ bardzo lubię poznawać nowych ludzi, a przede wszystkim, jest to wspaniała okazja do nauki języka angielskiego, który uwielbiałem już od dawna. Po kursie, poszedłem na studia lingwistyczne. Od tamtego momentu, mogłem już powoli starać się o pracę jako chociażby internetowy tłumacz i świadczyć swoje usługi w całej Polsce. Mimo wszystko, chciałem zakończyć swoje studia na jak najwyższym stopniu i po wszystkim, otworzyć swój własny lokal, gdzie będę tłumaczem do wynajęcia oraz tłumaczem tekstów. Tak też się stało, odkąd ukończyłem studia, wiodę wspaniałe życie, ponieważ mam pracę, do której dążyłem całym sercem.

Każdej osobie, która marzy o konkretnej pracy, aby wykonywać ją w przyszłości, radzę zająć się tym już od młodzieńczych lat. Jest duże prawdopodobieństwo, że jeżeli nie zapisałbym się na samym początku na kurs, to teraz nie wykonywałbym tej pracy. 

Negocjuję cenę z kierownikiem budowy<< >>Izolacja termiczna i akustyczna budynku, czyli pianka PUR

O Autorze : Krystian Ząbek