Zapewne niejednokrotnie widzieliśmy na ulicach ludzi, którzy przemieszczają się na deskorolkach elektrycznych. Bowiem ostatnimi czasy są one bardzo popularne, a ilość sprzedanych egzemplarzy wzrosła niema trzykrotnie w stosunku do roku minionego. 

Najlepsze deski elektryczne 

najlepsza deska elektrycznaNauka jazdy na elektrycznej deskorolce to nie jest żaden problem, bowiem jedyne czego to od nas wymaga, to utrzymywanie równowagi. Bowiem deską poruszą się jedynie za pomocą wychylania ciała do przodu i do tyłu. Natomiast skręcanie wymaga delikatnego balansu w prawą lub lewą stronę. Deskorolki są zasilane bateriami, dzięki czemu możemy przejechać od dwudziestu do czterdziestu kilometrów bez konieczności ładowania. Deskorolki przemieszczają się z prędkością maksymalną piętnastu kilometrów na godzinę, co dorównuje rozpędzonemu rowerowi. Co lepsze modele desek elektrycznych są wyposażone w led-owe światła, zarówno przednie, jak i tylne. Warto też zwrócić uwagę, że takie pojazdy są lekkie, a mimo to solidne i zniszczenie ich to poważne wyzwanie. Najlepsza deska elektryczna to koszt około tysiąca złotych, ale znajdziemy też tańsze modele. Jednakże lepiej postawić na sprzęt lepszej jakości i dopłacić te dwieście-trzysta złotych, niż kupić deskę tańszą, a dużo gorszej jakości. Na deskorolkach elektrycznych możemy jeździć zarówno po ścieżkach rowerowych, jak i po chodnikach. Standardowym rozmiarem kół w tego rodzaju pojazdach jest sześć i pół cala, jednakże można znaleźć deski elektryczne na kołach dwa razy większych. 

Deskorolki elektryczne to świetne rozwiązanie jako pojazd rekreacyjny, ale także doskonale sprawdzi się jako codzienny środek transportu, którym możemy podjechać do pracy, szkoły, czy też na uczelnię. Poza tym warto zauważyć, że jeżdżenie na elektrycznej desce to przyjemność sama w sobie.

Czy warto korzystać z tanich księgarni?<< >>Jak wyglądają rębaki?

O Autorze : Michał Gąbka