Obiecałem sobie, że to będzie ostatnia moja inwestycja i idę na emeryturę. Mój syn był już odpowiednio przygotowany do przejęcia po mnie firmy, więc nie musiałem się niczego obawiać. Inwestycja, która zamierzałem dokończyć, była dla mnie ważna, bo zabiegałem o nią od lat.

Tani koszt projektu hali z płyty warstwowej 

projekt hali z płyty warstwowejSyn rozumiał dlaczego chciałem temat dokończyć i się zajął czymś innym. Zanim jednak mogłem z ruszyć z miejsca, to najpierw musiałem mieć gotowy projekt hali z płyty warstwowej, gdyż bez niego, to nic nie dało się zrobić. Wszystkie wydatki miałem dokładnie zaplanowane i musiałem znaleźć człowieka, który wykona mi projekt hali w niskiej cenie. Oczywiście potrzebowałem jakiegoś profesjonalisty, ponieważ zlecenie było to zbyt ważne. Poszukałem, popytałem kogo trzeba i udało mi się zdobyć namiar na faceta, który specjalizował się w projektach hal i tylko je wykonywał. Wiedziałem, że taka osoba zna się na rzeczy i wykona projekt w stu procentach profesjonalnie. Zadzwoniłem do tego projektanta i jeszcze tego samego dnia przyjechał do mnie do firmy, ażeby omówić szczegóły. Miałem jasne wytyczne co do tego jak hala miała wyglądać i wszystko przekazałem projektantowi. Uznał, że projekt jest banalnie prosty i wykona go dla mnie do piątku. Byłem zaskoczony, ponieważ spodziewałem się, że będę czekał prawie miesiąc. Koszt wykonania tego projektu hali był o wiele niższy niż się spodziewałem i to jeszcze bardziej wprawiło mnie w dobry nastrój.

Z gotowym projektem mogłem ruszyć do firmy, której zleciłem montaż hali z płyty warstwowej. Tutaj już nie liczyłem na oszczędności, ponieważ hala miała być wykonana z najlepszych materiałów i żadne, nawet najmniejsze oszczędzanie nie wchodziły w grę. Temat sprawnie udało się załatwić.

Produkcja opakowań z kartonu<< >>Dobra pościel do domu

O Autorze : dawidb