Odpoczynek i dobry sen jest jednym z najważniejszych elementów naszego życia. To wszystko wraz z czystym i zdrowym klimatem pozwoli nam zregenerować siły na długi czas. Poniżej przedstawię propozycję miejsca, idealnego na wakacje, jak i na krótki weekendowy wypad

Najlepsze w Polsce miejsce odpoczynku dla rodzin

domki sarbinowo ku słońcuPołożona w północno – zachodniej Polsce, miejscowość letniskowa Sarbinowo, jest chyba najpiękniejszym miejscem w województwie zachodniopomorskim. Aby tam dojechać, należy z drogi krajowej numer 11, skręcić na północ we wsi Będzino, lub od strony Mielna, kierować się do wsi Zagaje, a następnie skręcić w ulicę Nadmorską. Najbliższy dworzec kolejowy znajduje się w Koszalinie, oddalonym od Sarbinowa 18 km. Z Koszalina w kierunku Sarbinowa jeżdżą również autobusy PKS, oraz przewoźnicy prywatni. Autobusy do Sarbinowa kursują przez cały rok. W okresie letnim mamy do dyspozycji położone blisko plaży domki sarbinowo ku słońcu, a po sezonie całkiem spory wybór komfortowych i tanich noclegów. Latem w Sarbinowie nie ma mowy o typowych wakacjach, tłumach turystów i slalomie między parawanami. Olbrzymie połacie wolnej przestrzeni i rześkie, nasycone jodem powietrze to główne atrybuty miejscowości. Krótko mówiąc jest to miejscowość, która oprócz walorów klimatycznych, zachwyca widokami, wspaniałą plażą bez tłumów oraz niezwykłym spokojem, którego tak bardzo czasem nam brakuje. Również w okresie jesiennym Sarbinowo ma wiele do zaoferowania.

Mamy do dyspozycji stadninę koni do wycieczek w siodle, oraz ciekawe miejsca do zwiedzania i codziennych spacerów. Nie zaszkodzi również zaplanować sobie kilku wycieczek po najbliższej okolicy jak np. zwiedzić fantastyczne ogrody tematyczny w pobliskiej Dobrzycy, lub pozostałości po prasłowiańskim grodzisku. Dla bardziej aktywnych mamy do dyspozycji parki linowe, oraz pokoje ucieczek. 

Rodzaje siłowni zewnętrznych i dostępnych urządzeń<< >>Zdjęcia biznesowe

O Autorze : Olaf Bądzik