Ostatnio dostałam w pracy sporą premię. Zastanawiałam się wiec na co mogę wydać te dodatkowe pieniądze. Nie chciałam wydać ich bezsensownie. Pomyślałam więc, że najlepszym pomysłem byłoby zainwestowanie ich w remont przedpokoju i balkonu.

Sprawnie wyremontowany balkon

remont balkonuPrzecież myślałam o tym od dawna tylko nigdy nie miałam pieniędzy żeby to zrobić. A teraz byłaby do tego świetna okazja. Chciałam żeby balkon wygadał zupełnie inaczej. Co prawda są na nim położone płytki. Jednak one nie podobają mi się za bardzo. Do tego nie jest on jeszcze do końca wykończony. Chciałabym żeby płytki były zupełnie inne. A także chciałabym żeby ściana była przemalowana na nowo i myślę także nad tym żeby kupić jakiś mały stoliczek i krzesła takie właśnie typowe na balkon. W sumie gdy będzie ciepło będzie można tam usiąść i wypić kawę. Mój mąż sam nie potrafi takiego remontu przeprowadzić zresztą on i tak nie ma na to czasu dlatego też musiałam znaleźć kogoś kto mi to zrobi. Taki remont balkonu to w sumie nie jest nic wielkiego i nie powinno też trwać zbyt długo. W sumie bardzo szybko udało mi się znaleźć pana, który powiedział, że taki remont może u mnie zrobić. Kazał kupić mi tylko wszystkie potrzebne rzeczy. Także wybraliśmy w sklepie ładne płytki a także profile okapowe żeby wszystko zostało bardzo ładnie wykończone. Ten profil ma także inne funkcje. Gdy już wszystko mieliśmy fachowiec wziął się do pracy. Wszystko szło mu bardzo sprawnie.

Widać było, że ten pan ma spore doświadczenie. W sumie po kilku godzinach pracy wszystko było skończone. Teraz mój balkon w końcu mi się podobał. Wiedziałam też, że wydałam zarobione przez siebie pieniądze naprawdę bardzo dobrze. Po tygodniu zamówiła też takie meble na balkon jakie mi się najbardziej podobały.

 

Strona internetowa z balustradami nierdzewnymi<< >>Negocjuję cenę z kierownikiem budowy

O Autorze : Krystian Ząbek