Fotografia odkąd tylko pamiętam jest moją największą pasją, której po dziś dzień jestem całkowicie oddana. Pamiętam doskonale moment, w którym znalazłam w rodzinnym domu stary aparat po dziadku. To on obudził we mnie to hobby i miłość do tego sprzętu. Stopniowo moje hobby zaczęło być coraz bardziej profesjonalne. Tak profesjonalne, że postanowiłam zacząć na nim zarabiać.

Ślubna fotografia to świetny sposób na biznes

fotografia ślubna toruńBardzo długo zastanawiałam się, która z dziedzin fotografii będzie sprawiać mi najwięcej radości. Po wielu próbach szybko okazało się, że moim przeznaczeniem jest fotografia ślubna. Po kilku sesjach ostatecznie przekonałam się, że przebywanie z ludźmi, którzy wręcz tryskają szczęściem i miłością jest dla mnie prawdziwym motorem napędowym. Wreszcie zaczęłam zajmować się czymś co naprawdę uwielbiam robić. Porzuciłam pracę w szarej i nudnej korporacji dla swojej życiowej pasji, co przyniosło mi korzyści także na gruncie finansowym, gdyż zaczęłam przyjmować więcej zleceń. W Internecie wypozycjonowałam swoją stronę bardzo wysoko na hasło: „fotografia ślubna toruń„. To także przyniosło mi bardzo dużo korzyści. Byłam i nadal jestem świadoma tego jak bardzo istotna jest reklama własnego biznesu w Internecie. Dlatego też nie oszczędzałam w tej kwestii czego plony zbieram cały czas. Poza tym, ciągle w mojej głowie budzą się nowe pomysły na kolejne sesje, co nie pozwala zakraść się paskudnej rutynie do mojej pracy.

Mogę z czystym sercem powiedzieć, że uwielbiam swoją pracę. Jest ona moją prawdziwą pasją. Robię to co kocham i z uśmiechem na twarzy witam każdy kolejny dzień. Zauważyłam także, że odkąd pracuję z tak pozytywnie nastawionymi do życia ludźmi, sama także jestem szczęśliwsza. Życzę temu każdemu. Warto bowiem ryzykować.

Problem ze starym dachem i szybka naprawa firmy z Piaseczna<< >>Zanieczyszczenia w wodzie kranowej - chlor i polichlorek winylu

O Autorze : Tomasz Działkowski