Witam wszystkich na moim blogu. Jak wiecie już od kilku miesięcy skrupulatnie przygotowuje się z moim partnerem Jankiem do naszego ślubu. Rozważamy wiele kwestii, czym dziele się z wami jako moimi czytelnikami. Teraz akurat pochłonęła nas fotografia ślubna. Fotograf, na którym nam bardzo zależało akurat miał wolny termin, czyli dzień naszego wesela.

Fotografia ślubna może być w różnych formach

Fotografia ślubnaMyślałam, że teraz już pójdzie z górki, skoro zdjęcia robić będzie mi osoba, którą chciałam. Dlatego też na spotkanie poszłam w bardzo dobrym nastroju. Na spotkaniu jednak mój humor opadł. Fotograf pokazał swoje zdjęcia w portfolio. Robiły wrażenie, niektóre oglądałam już na stronie internetowej inne były czymś zupełnie nowym, ale równie pięknym. Najpiękniejsze zdjęcia były zrobione w Tarnowskich Górach, gdzie młoda para wyglądała jak turyści, dla których wszystko jest nowe. Przytulali się w każdym miejscu, dawali sobie całusy i wszystko wyglądało naprawdę pięknie. Jednak po przedstawieniu swoich usług bardzo się zdziwiłam. Po pierwsze dlatego, że fotografia ślubna Częstochowa była podzielona na pakiety. Największy pakiet obejmował wykonanie zdjęć podczas przygotowań, błogosławieństwa ślubu oraz wesela a także plenerze. Zapytał się nas czy chcemy wykorzystać największy pakiet, który jest najbardziej opłacalny. Dlatego też zastanawiamy się jaką wybrać opcję.

Czy fotografować przygotowania do ślubu? Oglądając zdjęcia z tego wydarzenia mam mieszane uczucia, ponieważ pokazuje to jak panna młoda i pan młody się ubiera. Nie wiem czy mam się zdecydować na takie zdjęcia. Co myślicie?

Więcej informacji można przeczytać na stronie firmy bartoszplonka.pl

Operacja czy zwykły zabieg medycyny estetycznej?<< >>Chemia basenowa jako pomysł na biznes

O Autorze : Bartek Kolaczyk