Wspólnie ze znajomymi odwiedzaliśmy stoisko na znajomych targach wystawienniczych naszej firmy, gdzie zauważyliśmy, że nasza konkurencja posiada coś, co nazywa się fotobudką i to właśnie tam zbierały się tłumy osób zainteresowanych taką atrakcją.

Jak działają fotobudki

fotobudka Kraków

My wiedzieliśmy, że przede wszystkim są zainteresowani działaniem fotobudek i interesują się tym, w jaki sposób wykonywane są zdjęcia. Fotobudki przede wszystkim pozwalają na zarówno wykonywanie bardzo atrakcyjnych zdjęć, ale także na bezpośrednie drukowanie świeżo zrobionych, dzięki czemu klienci wchodzili i wychodzili odbierając odbitki dokładnie w takim rozmiarze, jaki ich najbardziej interesował. Wielu klientów zdecydowało się na zdjęcia z fotobudki wydrukowanych w formacie tak małym, że mieszczą się idealnie do portfela, co sprawia, że będą mieli pamiątkę na długie lata. Poprosiliśmy więc pracownika tamtej firmy, aby przekazał nam kontakt do agencji, która zorganizowała taką fotobudkę i nie było z tym żadnego problemu. Zadzwoniliśmy na kolejny dzień, aby dowiedzieć się dokładnie, co mają w swojej ofercie i przede wszystkim ile to kosztuje i czym jest fotobudka Kraków. Pracownik przedstawił nam katalog, który zawiera wszelkie najważniejsze informacje na temat wykorzystania takich urządzeń. Mogłem również wybrać kilkanaście spośród praktycznie kilkuset strojów oraz dodatków, które były w ofercie firmy i bardzo ceniłem sobie taką elastyczność i dowolność.

Do dzisiaj miło wspominam kontakt z tą firmą i zawsze przy okazji różnorodnych wydarzeń targowych kontaktuję się z zaufanym pracownikiem, aby wynająć taką fotobudkę. Zazwyczaj zajmuje to dosłownie kilka godzin od złożenia zamówienia, dzięki czemu nawet w ten sam dzień mogę zadzwonić do pracownika licząc na transport oraz montaż fotobudki we wskazanym przeze mnie miejscu.

 

Baseny poliestrowe w ogrodzie<< >>Ogrody wodne z oczkami, stawami, kaskadami i nie tylko

O Autorze : Krystian Ząbek