Jadąc samochodem, każdy pasażer ma swoje miejsce, nawet małe dzieci w swoich fotelikach. Jeżeli przewozimy w nich zwierzęta, to najczęściej na kolanach, w bagażniku, lub w specjalnych pojemnikach do przenoszenia zwierząt.

Jak wyglądają foteliki dla psów?

fotelik samochodowy dla psaMogłoby się wydawać, że jedynie małe dzieci potrzebują być przewożone w specjalnych fotelikach, gdyż są zbyt małe żeby móc siąść jak dorośli i zapiąć się pasem bezpieczeństwa. Także zwierzęta, a konkretnie psy potrzebują odpowiednich warunków do przewożenia ich samochodem. Fotelik samochodowy dla psa jest raczej nowością na naszym rynku, ale coraz częściej jest stosowany przez właścicieli czteronożnych pupilów. Jest on wykonany ze stalowego stelaża i jest pokryty specjalnym materiałem nieprzepuszczającym wody. W takim foteliku możemy przewozić psa do określonej wagi i wielkości. Montuje się go najczęściej na przednim, ale można też na tylnym siedzeniu, a psa wkłada do środka i przypina smyczą. Fotelik posiada bezpieczne montowanie, dzięki czemu nie zmieni swojego miejsca w razie nagłego hamowania, lub ruszania. Z boku znajdują się ona z siateczki, a przód, tył i spód jest pokryty specjalnym materiałem. Dodatkowo spód jest usztywniany i może w na nim piel leżeć, lub siedzieć. Fotelik ma wysokość około czterdziestu czterech centymetrów więc pupil może drogę podziwiać z pyskiem ponad fotelikiem. Dodatkowo fotelik został wyposażony w liczne kieszenie z przodu i z tyłu, aby można było zabrać wszystkie niezbędne rzeczy psa w podróż.

Fotelik po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca, więc możemy go z powodzeniem przewozić w bagażniku. Jest bardzo lekki i praktyczny, a zwierzęciu zapewnia bezpieczną jazdę. Już nie musimy się obawiać, że po podróży z psem będziemy mieli mnóstwo sierści na siedzeniach.

Zabierajmy dzieci w góry<< >>Kantor online dla kredytobiorców

O Autorze : lucynas