Moja siostra remontowała sobie niedawno mieszkanie. Dostała dosyć duży zastrzyk gotówki i stwierdziła, że te pieniądze przeznaczy właśnie na remont. Dla mnie mieszkanie wyglądało dobrze i jeszcze nie był aż tak bardzo konieczny remont.

Drzwi DRE mają klasę i wyglądają pięknie

drzwi dreJa na jej miejscu kupiłabym sobie nowy samochód. Jednak oczywiście decyzja należała do niej a ja nie miałam prawa za bardzo wtrącać się w to co siostra zamierzała zrobić z pieniędzmi. Siostra stwierdziła, że odnowi w pierwszej kolejności przedpokój. Chciała położyć nowe płytki, zamówić nowe szafy i pomalować. Stwierdziła, że także nowe drzwi wejściowe by się jej przydały. Jeśli akurat chodzi o drzwi to uważam, że akurat wymiana by się przydała. Bo ona nawet chyba nie zmieniała tych drzwi gdy się przeprowadzała do tego mieszkania. Na śląsku jest duża hurtownia drzwi i na pewno tam coś znajdzie dla siebie. Poprosiła mnie bym z nią tam pojechała i pomogła coś wybrać odpowiedniego. No ja akurat na drzwiach nie znam się w ogóle ale może i pomogę dokonać jej wyboru. W hurtowni był naprawdę bardzo duży wybór drzwi. Były drzwi porta, które kiedyś widziałam już w jakiejś reklamie. Były także solidne drzwi dre dostępne na Śląsku, które chyba najbardziej mi się spodobały. Te drzwi były naprawdę bardzo ładne. Tam najmniejszy szczegół był świetnie wykończony. Siostrze te drzwi także przypadły do gustu. Siostra spytała się jeszcze ile by kosztował montaż drzwi jeśli chciałaby zamówić od nich. Okazało się, że teraz przez parę dni mają promocje i montaż jest gratis przy zakupie drzwi. Dla mojej siostry była to bardzo dobra wiadomość bo wiedziała, że będzie potrzebowała by ktoś jej zamontował drzwi.

Co prawda możliwe, że ta ekipa, która będzie robiła remont przedpokoju mogłaby się tym zająć. Jednak lepiej jest chyba wziąć fachowców, którzy typowo montują tylko drzwi.

Komplet biżuterii ślubnej moim ulubionym dodatkiem<< >>Strona internetowa dla producenta grzejników

O Autorze : Ryszard Dowiecki