Nie mam pojęcia, dlatego zgodziłem się na rozwiązanie, które podsunęła mi żona. Nie chciała mieć w sypialni żadnych drzwi, bo uważała, że dzięki temu będzie przestronniej. Pomysł mi pasował, dopóki nie nocowali u mnie goście pierwszy raz. Wtedy zdecydowałem, że potrzebuję większego komfortu.

Zakupy w poleconym salonie z drzwiami

salon drzwi katowiceNa własną rękę postanowiłem zająć się tym tematem i poszukać odpowiednich drzwi do sypialni. W okolicy było kilka sklepów, które odwiedziłem, jednak nie znalazłem tam nic, co wpadłoby mi w oko. Spotkałem po drodze swojego sąsiada, z którym chwilę porozmawiałem i polecił mi on sprawdzony i największy w okolicy salon drzwi Katowice były dużym miastem i nie zdziwiło mnie, że w nim właśnie mieścił się ten salon. Poszedłem tam, żeby zobaczyć jakie drzwi dostępne były w ofercie. Wybór był ogromny i nawet mogłem zamówić drzwi według projektu, który mi odpowiadał. Gotowe rozwiązania były jednak na tyle atrakcyjne, że zdecydowałem od razu kupić drzwi do sypialni. Wybrałem drzwi całkowicie zabudowane w kolorze ciemnego brązu. Salon oferował również montaż w cenie i rzecz jasna od razu z tej usługi skorzystałem, ponieważ po co miałem sam to robić. Kiedy wróciłem do domu, to o wszystkim powiedziałem żonie. Pochwaliła moją decyzję. Opisałem jej dokładnie drzwi, które wybrałem w tym salonie i powiedziała, że jest pewna, że będą pasowały idealnie. Następnego dnia już miałem zamontowane drzwi do sypialni i mogłem cieszyć się pełnym komfortem.

Żona od tamtej pory brała pod uwagę moje zdanie w kwestii rozwiązań wprowadzanych w domu. Patrzyłem na wszystko bardziej praktycznie, co pozwalało na podejmowanie właściwych decyzji. Dlatego w trakcie remontu to ja decydowałem o większości zmian. To mi oczywiście odpowiadało.

Zatrudnienie wykwalifikowanego projektanta wnętrz<< >>Sukienka od polskiego projektanta

O Autorze : Tomasz Działkowski