Dzieci uwielbiają się bawić zabawkami, bo w tej sposób poznają świat i rządzące nim zasady. Przeważnie każdy maluch ma plusowe przytulanki, piłki do grania czy klocki popularnej na całym świecie firmy. Jednak na rynku znajdziemy także drewniane zabawki.

Jakie są rodzaje zabawek Lelin?

lelin zabawkiPrzy wyborze zabawek dla dzieci, najlepiej kierować się jakością i bezpieczeństwem. Plastikowe zabawki łatwo można złamać, a ponadto mogą posiadać szkodliwe substancje. Bardzo dobre jakościowo i polecane przez wielu rodziców są Lelin zabawki drewniane. Są ekologiczne i zostały pomalowane bezpiecznymi, wodnymi farbami. Firma Lelin jest znana na polskim rynku już od ponad dziesięciu lat i cieszy się dużym zainteresowaniem. Zabawki są przeznaczone dla dzieci od kilku miesięcy do nawet dziesięciu lat. Bardzo popularne są drewniane warzywa i owoc, które sprzedawane są w komplecie z deską do krojenia i nożem. Mają realistyczna kształt i kolor, więc maluchy chętnie się nimi bawią. Jednym z bestsellerów firmy Lelin są drewniane kuchnie i warsztaty, które potrafią na wiele godzin zająć maluchy. Na wyposażeniu są odpowiednio naczynia i najważniejsze narzędzia. Oczywiście znajdziemy też klasyczne klocki edukacyjne z literkami i cyferkami. Wszystkie zabawki mają zaokrąglone kształty i brzegi, aby dzieci nie zrobiły sobie krzywdy. Zabawki wcale nie muszą być interaktywne, aby były interesujące dla dzieci. Czasem wystarczy, aby były zrobione w ciekawy sposób i wymuszały na dzieciach kreatywne działanie.

Obecna oferta drewnianych zabawek jest bardzo szeroka, bo można dostać domki dla lalek z wyposażeniem, puzzle, wózki dla lalek czy nawet jeździki. Są bezpieczne i mogą się nimi bawić dzieci niemalże w każdym wieku. Można je kupić w dobrych sklepach z zabawkami.

 

Zakup aceroli - naturalnej witaminy c<< >>Dlaczego warto zdecydować się na basen całoroczny?

O Autorze : Karolina