Żona załatwiła mi robotę w przedsiębiorstwie, gdzie pracuje i jestem jej wdzięczny. Żona pracuje w firmie produkcyjnej, która zapatruje sklepy i hurtownie w różnego rodzaju zabawki oraz gry planszowe. Ja odpowiadam za dostarczanie towarów do sklepów i hurtowni za co otrzymuję wysokie wynagrodzenie.

Dowożę do sklepów gry planszowe

sklep z grami planszowymiOd jakiegoś czasu współpracuje z nami sklep z grami planszowymi, który jest jednym z największych w województwie. Co miesiąc składają u nas ogromne zamówienia i ja dostarczam te wszystkie gry planszowe do tego sklepu. O kursie dowiaduję się zawsze kilka dni przed datą, ponieważ samodzielnie kompletuję całe zamówienie i pakuję je na samochód. Listę od handlowca dostałem dwa dni przed wyjazdem i od razu poszedłem wszystko zapakować. Robię to od razu, ażeby mieć pewność, że każda zamówiona gra planszowa przez ten sprawdzony sklep z grami planszowymi na pewno będzie dostępna w wymaganej ilości. Wydrukowałem sobie zamówienie i poszedłem do magazynu. Wszystkie nasze gry planszowe są odpowiednio oznaczone i doskonale wiem jak je wybierać. Na liście były również łamigłówki oraz nasze nowe gry karciane. Wszystko skompletowałem i załadowałem na wózek widłowy. Zapakowanie całego towaru na samochód poszło mi raz dwa i byłem gotowy do trasy. W dniu dostawy ruszyłem z samego rana, ponieważ miałem dostarczyć wszystkie gry planszowe do południa a czekał mnie spory kawałek drogi. Jeszcze zanim ruszyłem to sprawdziłem, czy wziąłem ze sobą wszystkie niezbędne dokumenty i potwierdzenia. Sklep z grami planszowymi mieści się w centrum miasta, gdzie jest łatwy dojazd to wiem, że spokojnie zdążę.

Poza tym o tej porze nie ma korków w mieście to tym bardziej mogę być spokojny. Lubię swoją robotę i jestem teraz szczęśliwym człowiekiem. Dzięki mojej kochanej żonie.

Sprzedaję w internecie drapaki dla kota<< >>Przewaga domków drewnianych nad domami murowanymi

O Autorze : Ryszard Dowiecki