Nazywam się Aleksander i jestem handlowcem. Jestem bardzo dobry w swoim fachu, ponieważ potrafię sprzedać naprawdę wszystko. Moje przedsiębiorstwo jest bardzo rozwinięte i sprzedaję mnóstwo różnych produktów. Jakiś czas temu jednego z moich klientów zainteresowała destylarka, której nie miałem w ofercie.

Destylarki – to dobry pomysł na biznes?

DestylarkiUznałem, że jest świetny pomysł na biznes i warto jeszcze poszerzyć ofertę mojej firmy handlowej. Znalazłem jednego z większych producentów i spotkałem się z nim celem podjęcia współpracy. Jeżeli będę sprzedawał myjki ultradźwiękowe czy też różne autoklawy to na pewno moje przedsiębiorstwo zyska większe zainteresowanie wśród klientów. Nie raz kogoś interesował autoklaw, którego nie miałem, dlatego trzeba to koniecznie zmienić. Z producentem spotkałem się w kolejnym tygodniu. Warunki, które mu przedstawiłem odpowiadały mu, dlatego od razu zdecydowaliśmy się na podjęcie współpracy. Zamówiona u niego od razu została destylarka w ilości dwunastu sztuk, autoklawy w ilości pięciu oraz liczne myjki ultradźwiękowe. Muszę sprawdzić w jakim tempie sprzedają się autoklawy czy też te myjki ultradźwiękowe, ażeby mógł oszacować jakie ilości produktów mam zamawiać. Cieszę się, że zdecydowałem się na te myjki ultradźwiękowe, ponieważ już pierwszego dnia miałem bardzo wysoką sprzedaż. Destylarka sprzedała się w całości a na półce został mi jeden autoklaw oraz dwie myjki ultradźwiękowe. Od razu wiedziałem, że to był genialny pomysł i zadzwoniłem do producenta, żeby złożyć u niego ponowne zamówienie.

Tym razem destylarka została zamówiona w większej ilości podobnie jak autoklaw czy też myjki ultradźwiękowe. Dostawa ma być następnego dnia, co mnie bardzo cieszy, ponieważ nie będę miał żadnego przestoju. To było naprawdę świetne rozwiązanie.

Więcej w temacie można znaleźć na: yeson.eu

Zakupy pościeli niemowlęcej do łóżeczka przez internet<< >>Architekt wnętrz z polecenia

O Autorze : Kamil Bogdański