Booster kojarzy się większości z nas z wszelkimi przyspieszaczami, które możemy zastosować w różnego rodzaju grach komputerowych. Firmy zajmujące się produkcją suplementów diety dla sportowców postanowiły skuteczność tego typu przyspieszaczy przenieść do świata rzeczywistego i udostępnić je osobom, które regularnie uprawiają różne sporty.

Zastosowanie boosterów od firmy Trec

boostery trec nitrobolonJednym z producentów dostarczających na rynek boostery jest firma Trec Nutrition. Boostery Trec Nitrobolon to odżywki szczególnie polecane dla sportowców, którzy skupiają się na sportach siłowych, przez co potrzebują szczególnego wsparcia dla swoich mięśni. Jedną z najlepszych substancji dostarczających mięśniom warunków potrzebnych do odpowiedniego rozwoju, ale jednocześnie również regeneracji, jest kreatynina. Z tego też względu została ona włączona w skład boostera, w dodatku pod postacią, która możliwie najlepiej przyswajana jest przez ludzki organizm. Generalną zaletą płynącą ze stosowania boostera Nitrobolon jest zwiększone ukrwienie organizmu i właściwe odżywienie mięśni, co przekłada się na odpowiednią wydajność i wytrzymałość kondycyjną naszego organizmu. Booster sprzedawany jest pod postacią kapsułek, chociaż dostępny jest w kilku rozmiarach opakowań. Jednorazowo powinniśmy stosować cztery kapsułki, popijane ponad szklanką wody. By widoczne były zadowalające efekty, rytuał tego typu powinniśmy powtarzać trzykrotnie.

Stosowanie boostera należy rozróżnić na dni treningowe i nietreningowe. W przypadku dni, kiedy mamy zaplanowany trening, pierwsze kapsułki bierzemy 30 minut przed śniadaniem, drugie 30 minut przed treningiem i trzecią partię bezpośrednio po zakończonym treningu. W przypadku dni nietreningowych kapsułki przed śniadaniem, obiadem i przed pójściem spać.

 

Jak zaskoczyć mężczyznę modelem srebrnych spinek?<< >>Pomysł na bawełniany biznes

O Autorze : Henryk Zastojski