Śluby oraz wesela są bardzo szczególnymi wydarzeniami. Do tej pory wykonywałem raczej mniejsze sesje zdjęciowe na przykład rodzinne, czy też narzeczeńskie. Imprezy takie jak śluby czy wesela to o wiele wyższy poziom jazdy i na pewno będę musiał pierwsze sesje zdjęciowe wykonywać pod okiem doświadczonego pracownika.

Dobry i doświadczony fotograf

Fotografia ślubna z Dąbrowy GórniczejSkontaktowałem się więc z jedną z agencji fotograficznych, którzy wykonywali takie zdjęcia praktycznie na weekend i zaoferował swoją bezpłatną pomoc. Fotograf na ślub dzięki temu pomógł mi i pokazał bardzo dokładnie, jak powinno się wykonywać takie sesje, a ja z kolei podczas pierwszych kilku wydarzeń odpowiadałem za wykonywanie zdjęć po swojemu, ale także za noszenie całego sprzętu. Dzięki temu po paru miesiącach faktycznie czułem się na tyle pewny, że mogłem z powodzeniem wykonywać bardzo ładne zdjęcia samodzielnie, co oczywiście przyczyniało się do tego, że musiałem więcej pracy na to poświęcić, a jednocześnie zarabiałem więcej. Fotografia ślubna z Dąbrowy Górniczej i sam fotograf to jak się okazało całe szczęście bardzo dochodowy zawód. Miałem dobre przeczucie, że faktycznie praca jako fotograf będzie bardzo interesująca, ale też będe miał niemal co weekend jakieś zlecenie. Z czasem stałem się już na tyle popularny, że musiałem wszystko zapisywać bardzo dokładnie. Fotograf na ślub to także liczne działania, które mogę wykonywać dodatkowo, takie jak właśnie sesje narzeczeńskie, z podróży poślubnych, czy też rodzinne, czym w sumie zajmowałem się wcześniej.

Teraz jednak lwią część mojego czasu zajmują właśnie śluby i wesela, na których zarówno dobrze się bawię, ale także jestem w stanie się codziennie rozwijać oferując ładne zdjęcia. Fotografowie na pewno będą w stanie zaproponować ciekawe sesje dla każdego klienta.

Foteliki samochodowe Recaro – przede wszystkim bezpieczeństwo<< >>Usługi kamerzystów ślubnych

O Autorze : Daniel Gwardia