Zawsze o siebie dbałam. Nowe kosmetyki co chwilę zasilały moje zapasy w łazience. Co jakiś czas wybierałam się wspólnie z koleżankami na poszukiwanie coraz to nowszych i bardziej skutecznych produktów. Z biegiem czasu zauważyłam, że mojej skórze to już nie wystarcza. Kosmetyki jakby straciły swoją moc. Nadszedł czas, by pomyśleć o bardziej zaawansowanym rozwiązaniu…

Zabieg mezoterapii kluczem do młodej skóry

mezoterapiaStwierdziłam, że nie ma sensu inwestować w coraz to droższe kremy, skoro ich działanie mnie nie zadowala. Moja skóra stała się nieco poszarzała i ziemista. Koleżanki pocieszały, że to stan przejściowy, że skóra jest zmęczona po zimie. Ja jednak wiedziałam, ze muszę zacząć działać i zapewnić ojej cerze dawkę energii i niespotykanego dotąd nawilżenia. Wtedy na myśl przyszła mi mezoterapia. To zabieg wykonywany w salonach kosmetycznych oraz gabinetach medycyny estetycznej. Polega na przekazaniu skórze substancji, działających nawilżająco, regenerująco i odmładzająco. Nie ma się co oszukiwać – tego właśnie potrzebowałam. Z opowieści znajomych wiem, że podczas zabiegu kosmetyczka wmasowuje okrężnymi ruchami produkt w skórę, a także że potrzeba zwykle kilku wizyt, by efekt był widoczny i podtrzymany na długi czas. Sama wizyta nie trwa długo. Sądzę, że warto zadziałać raz a dobrze, zwłaszcza, kiedy ma się podobny problem do mojego. Kiedy kosmetyki zawodzą, warto skorzystać z pomocy specjalistycznego salonu czy gabinetu. Mezoterapia działa wszechstronnie na skórę, osobiście czuję się przekonana, żeby skorzystać. Wizyta już za tydzień! 

Nie mogę doczekać się rezultatów. Oczami wyobraźni widzę wyraźnie wygładzone zmarszczki i napiętą skórę, o zdrowym kolorycie. Marzenia na jawie? Wcale nie, raczej przyszłe rezultaty. Zresztą każda z nas może sama na własnej skórze się o tym przekonać. 

Czym jest filtr odwróconej osmozy?<< >>Jak działają domy seniora?

O Autorze : Szymon Krzyżewski