Stereotypy zawsze były, są i będą. Dotyczy to różnych aspektów życia społecznego w tym tych dotyczących ubierania się. Nasze babcie powiadały nam, co wypada, a co nie wypada. Owszem, można z wieloma rzeczami się zgadzać, jednak nie możemy tez sobie wszystkiego odmawiać, na przykład tego, ze nie wypada kobiecie po pięćdziesiątce chodzić w markowych i modnych torebkach! To jest absurd!

Każdy może chodzić w modnych torebkach!

modne torebkiTaka prawda, bo kobieta jest piękna w każdym wieku i dobrze, że dba ona o swój wygląd i styl Młodzieżowe torebki, które są dostępne na współczesnym rynku mało czym różnią się od tych, które są przeznaczone dla osób nieco starszych. Prawda jest taka, że już odchodzi wyrażenie „przeznaczone dla…” i bardzo dobrze, bo poprzez torebki nie ma sensu szufladkować ludzi, bo wówczas wzbudzamy niepotrzebne stereotypy. Elegancka i modna torebka młodzieżowa tak samo pasuje nastolatce, jak i kobiecie w średnim wieku. Wystarczy tylko do tego się odpowiednio ubrać. Ważna jest elegancja, klasa oraz skromność. Torebka zawsze była ważnym dodatkiem ubioru kobiecego, ponieważ nie tylko jest ozdobą, ale i również praktyczną rzeczą. Modne torebki należą się każdej kobiecie bez znaczenia, od wieku, dlatego odpowiadając na pytanie tytułu tego artykułu, można śmiało powiedzieć, że tak, wypada starszej pani nosić młodzieżowe torebki.

Należy darować sobie zbędne komentarze dotyczące wieku kobiet i tego, co wypada, a co nie. Nie tylko jeśli chodzi o młodzieżowe, czy klasyczne torebki. Każda kobieta ma inna urodę i styl ubierania się, dlatego dopasowujemy torebki do tego, a nie do jej wieku. Myślę, że dobitnie potwierdziłam moje racje, a argumenty na temat stereotypów będą skutecznie zminimalizowane. Każda z nas może nosić śliczne torebki.

Estetyczne tapety trójwymiarowe<< >>Filmy korporacyjne, czyli promocja działalności

O Autorze : Grzegorz Sarkow