Od pięciu lat, na polskim rynku królują nietypowe buty, bo wykonane z gumy. Kiedyś były modne plastikowe sandały na małym, kwadratowym obcasie, które nagminnie nosiły nastolatki. Teraz poszły one w zapomnienie, a ich miejsce zajęły buty z elastycznego tworzywa, które szturmują salony i polskie ulice.

Najmodniejsze buty na koturnie są firmy Melissa

meliski na koturnie czarneJest tylko jedna firma obuwnicza, która opatentowała unikalne tworzywo Melflex i zastosowała je w swoich modelach. Buty meliski zawładnęły całym światem i były opisywane w magazynach branżowych, jako odkrycie roku. Kiedyś były dostępne tylko sandały i baleriny, ale kiedy firma się rozwinęła, to do sprzedaży wprowadziła szeroką ofertę czółenek na obcasie i koturnie, oraz japonki i kalosze. Najmodniejsze stały się meliski na koturnie czarne, bo w tym kolorze, pasują do każdej stylizacji i podkreślają naturalną opaleniznę właścicielki. Ponieważ jest to model pasujący do wakacyjnych, zwiewnych stylizacji, to przy koktajlowej kreacji będą świetnym dopełnieniem. Koturny melisek mają uniwersalna wysokość ośmiu centymetrów, ponieważ taka wysokość jest klasyką, wśród tego typu modeli i najczęściej są wybierane przez klientki. W dzisiejszych czasach kobiety coraz częściej zamieniają niewygodne szpilki, na praktyczne i eleganckie obuwie, w którym się świetnie czują w godzinach pracy, ale także w czasie wolnym, kiedy zrzucają uniform i wskakują w wygodne ciuchy. Buty na koturnie bez wątpienia są eleganckie, wygodne i od paru lat, niezmiennie modne.

Pachnące tworzywo o zapachu gumy balonowej firmy Melissa, było strzałem w dziesiątkę! Miliony wiernych fanek butów na koturnie jest niezbitym dowodem na to, że moda się zmienia. Wygoda użytkowania wyparła niezdrowe szpilki, w których kobiety jedynie wyglądały seksownie.

Aplikacje webowe, desktopowe i mobilne<< >>Wieszaki na ubrania, czyli jak zachować porządek

O Autorze : Krystian Ząbek