Przez wakacje postanowiłam dorobić sobie, pracując w galerii handlowej. Na szczęście znalazłam zatrudnienie w sklepie kosmetycznym, jednak nie takim jak to sobie zwykle wyobrażamy. To miejsce, które zaraża pozytywną energią a zarazem raj na ziemi dla wszystkich osób, które kochają wszelkiego rodzaju tubki, słoiczki i pudełeczka z ciekawą zawartością. 

Godne polecenia kosmetyki LillaMai – co warto kupić?

polecane kosmetyki lillamaiPraca w takim sklepie to sama przyjemność – pod warunkiem, że osoba na stanowisku sprzedawcy zna się nieco na kosmetykach i z zapałem śledzi nowości na rynku. Ważne są także umiejętności interpersonalne. Trzeba wiedzieć, jak podejść do danej osoby i zacząć rozmowę. Polecane kosmetyki LillaMai to mój ulubiony temat, mogę rozprawiać godzinami o ekologii. Połączyłam pasję do dbania o naszą planetę z zamiłowaniem do kosmetyków i tak oto znalazłam się w tym sklepie, każdego dnia doradzając klientkom, co warto kupić, by jak najlepiej zadbać o skórę twarzy i całego ciała. Osobiście bardzo zwracam uwagę na to, by stosowane kosmetyki były wolne od konserwantów. Z radością obserwuję, jak coraz więcej klientek zaczyna myśleć podobnie. To naprawdę ważne, by kosmetyk był nie tylko skuteczny, ale i bezpieczny. Te produkty zawierają naturalne składniki, takie jak olejki, hydrolaty i inne ekstrakty. Są wytwarzane ręcznie, co także wpływa na ich skuteczność oraz nie są testowane na zwierzętach – co do tego nie trzeba nikogo przekonywać. Każdy, kto wejdzie do sklepu od razu zwraca uwagę na proste i ładne opakowania, a także zapachy.

To, co miało być wyłącznie pracą na okres wakacji, stało się pasją na… – no właśnie, może na całe życie?. Już nie wyobrażam sobie innego rytmu dnia, z radością wstaję i idę do pracy, by wkroczyć w ten pasjonujący świat olejków eterycznych, naturalnych ekstraktów i ziół. 

Skuteczna depilacja laserowa<< >>Wspaniałe sklepy z akcesoriami do decoupage!

O Autorze : Bartek Kolaczyk