Od dłuższego czasu myślałem nad tym aby założyć własny biznes. Moje miasto miało bardzo dużo perspektyw oraz możliwości. Na dodatek ja nie chciałem już pracować pod kimś i perspektywa nie miłego szefa nie była dla mnie zbyt atrakcyjna.

Chemia basenowa moim asortymentem

skuteczna chemia basenowa

W końcu stwierdziłem, że postaram się o kredyt oraz dofinansowanie dla młodych przedsiębiorców i otworzę własny interes. Dla mnie idealnym pomysłem na biznes w mojej okolicy było uzdatnianie wody basenowej. Stwierdziłem, że dostosuję swoją ofertę do właścicieli małych zbiorników jak i hoteli czy innych ośrodków rekreacji. Na dodatek mógłbym oferować zapachy do sauny i inne rzeczy z tym związane. Tak naprawdę skuteczna chemia basenowa w dzisiejszych czasach staje się coraz bardziej popularna i można cieszyć się czystym zbiornikiem. Jednak obawiałem się, ponieważ zakładanie własnej firmy to sporo papierkowej roboty. Ostatecznie stwierdziłem, że jakiś radca prawny mógłby mi w tym pomóc. Chlor do basenu był zwykłym przedmiotem aby nie orientowałem się za dobrze w przepisach i wiedziałem, że raczej będę musiał z czasem postarać się o jakieś biuro rachunkowe. Na razie zamierzałem wypromować się jako sklep internetowy, a chlor w tabletkach przechowywać u siebie w domu aby zaoszczędzić na wynajmowaniu lokalu. Taka redukcja kosztów pozwoliłaby mi na większą inwestycję w jakąś reklamę oraz stronę internetową. Wierzyłem, że tabletki multifunkcyjne do basenu połączone z innymi elementami okażą się dla mnie idealnym pomysłem na biznes.

Jednak same plany to nie wszystko i musiałem zacząć działać. Na początku odwiedziłem agencję reklamową aby wykonali dla mnie projekty logo, ulotki oraz plakaty. Na dodatek szukałem osoby, która wykona dla mnie dobrą stronę internetową połączoną ze sklepem.

Fotografia ślubna i przygotowania do ślubu<< >>Sprzedaż torebek papierowych prosto od producent

O Autorze : Krystian Ząbek