Kiedy siostra zapytała mnie, czy zostanę matką chrzestną jej syna to byłam nieco zaskoczona. Ona wie, że nie przepadam za małymi dziećmi, ale sądziła, że moje nastawienie się zmieni, ponieważ jestem jeszcze bardzo młoda. Miała oczywiście rację.

Chrześniak ma teraz ciepły kocyk dla dzieci

ciepłe kocyki dla dzieci minkyKiedy na świat przyszedł Tomek to byłam w nim od razu zakochana. Nawet nie sądziłam, że zrobi na mnie tak ogromne wrażenie. Często go odwiedzam i pomagam siostrze w opiece. Nawet mogą iść z mężem do kina albo na kolację, ponieważ Iwona wie, że odpowiednio zaopiekuję się jej synkiem. Pewnego razu jak od niej wracałam to zauważyłam, że w centrum jest otwarty nowy sklep z produktami dla niemowlaków. Nie mogłam przejść obok niego obojętnie. Moją uwagę przykuły od razu ciepłe kocyki dla dzieci minky, które były na wystawie. Siostra ma tylko jeden kocyk i sądzę, że to jest zdecydowanie za mało. Wchodząc do sklepu już miałam sprecyzowany cel zakupów. Od razu poprosiłam sprzedawcę, żeby podał mi taki kocyk i go ładnie zapakował. To ma być prezent i przecież musi być odpowiednio zapakowany. Następnego dnia z samego rana pojechałam do siostry. Dobrze, że mam wakacje to mogę ją bardzo często odwiedzać i jej pomagać. Z moją pomocą ma ona czas na porządki i zrobienie obiadu. Przyznała, że moja pomoc dla niej jest bardo cenny. Kiedy dałam jej ten kocyk to była zachwycona. Powiedziała, że widziała go w nowo otwartym sklepie i chciała dziś po niego jechać. Teraz już nie musi, bo Tomek ma taki kocyk od ode mnie.

Tomek rośnie jak na drożdżach. Zanim się obejrzałam to skończył pięć lat. Dopiero obserwując jego dojrzewanie widzę jak ten czas szybko upływa. Jeszcze nie mam własnych dzieci, ale na pewno w przyszłości będę miała minimum trójkę. A nawet więcej.

Odpowiedni mebel wypoczynkowy<< >>Kolorowe oprawki dla najmłodszych w Warszawie

O Autorze : Grzegorz Sarkow